Powiatowy Informator dla Seniora 6/2024

Wizyta wiceministra zdrowia w powiecie, spotkanie z przedstawicielami Związków zawodowych Rafako S.A., zgodnie z obietnicą powiat nadal kładzie nacisk na inwestycje, Nadzwyczajne Zgromadzenie Ogólne Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego - to jedne z tematów czerwcowego wydania Powiatowego Informatora dla Seniorów.
POBIERZ wersję cyfrową (plik pdf)


![Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176520790906-2025-12-03-obiekt-mostowy-md1-2-.jpg)















![Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765196448nedza-.jpg)


![Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765275567antoniczek-.jpg)





























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.