Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia10 lipca 201913:52

Czy kupowanie kosmetyków przez internet jest bezpieczne?

Czy kupowanie kosmetyków przez internet jest bezpieczne? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zakup kosmetyków przez Internet dla wielu osób wiąże się z ryzykiem. Nowocześni konsumenci nie lubią i nie chcą kupować „kota w worku”.

Podczas stacjonarnych zakupów jest aktywny również zmysł dotyku i zapachu, który nierzadko pomaga w dokonaniu wyboru, w przypadku zakupów w sklepach internetowych działa tylko zmysł wzroku. Kosmetyki Online – czy to dobre rozwiązanie? Czego najczęściej się boją internetowi klienci?

Kosmetyki Online – wątpliwości, z którymi najczęściej mierzą się klienci

Każde codziennie wybory mają swoje wady i zalety. Podobnie jest w przypadku kosmetyków kupowanych przez Internet. Nie ważne czy są to oryginalne perfumy, czy też szampon do włosów – jeśli poszukuje się całkiem nowego produktu, nieznajomość jego składu, zapachu i konsystencji może utrudnić podjęcie decyzji. Na szczęście, nowoczesne drogerie internetowe stawiają na wyjątkowo szczegółowe i rozbudowane opisy produktów. Dzięki temu, kupując kosmetyki do pielęgnacji, takie jak np. kremy do twarzy można poznać nie tylko ich właściwości, ale również szczegółowy skład. Jest to szczególnie istotne dla osób z wrażliwą skórą, unikających silikonów, parabenów, alkoholu i siarczanów. Wiele sklepów udostępnia również możliwość podzielenia się swoją opinią o danym produkcie bezpośrednio na stronie sklepu. Są to prawdziwe i bardzo cenne wskazówki, które mogą dodatkowo pomóc w wyborze właściwego kosmetyku.  Kolejną wątpliwością z jaką często mierzą się e-klienci jest czas  dostawy. Niektóre z internetowych perfumerii takich jak np. Notino, dostarczają zamówienie już następnego dnia! Jest to prawie tak szybkie jak zakupy stacjonarne a nawet wygodniejsze, ponieważ przesyłka może trafić bezpośrednio pod same drzwi.

To jeszcze nie koniec

Jeśli pierwsze wątpliwości zostały już rozwiane, warto opisać teraz zalety zakupów w sklepach internetowych. Najważniejszą kwestią jest dostosowanie ich specyfiki do dynamicznego rytmu życia i permanentnego braku czasu. Drogerie internetowe są czynne 24 godziny na dobę. Pozwala to na spokojne i przemyślane zakupy wtedy kiedy naprawdę ma się na to czas i chęci. Oznacza to koniec zakupów w pośpiechu, które niezwykle często kończą się nietrafionymi decyzjami. Dzięki dużych oszczędności wynikających z braku konieczności utrzymania stacjonarnych placówek - kosmetyki oferowane w sklepach internetowych są zwykle znacznie tańsze. Mało tego! Zakupy w e-drogerii takiej jak Notino objęte są 90 dniową możliwością zwrotu.

Autor: artykuł partnerski, k.zdrojewska@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202209:20

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Działania prowadzono przy zdarzeniu drogowym, pożarze instalacji elektrycznej, pożarze śmietnika oraz przy usuwaniu gniazd owadów. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202210:28

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
10
Racibórz:

Plany są co prawda ambitne, ale w tej kadencji nie ruszyła jeszcze budowa nowych bloków komunalnych. Temat stanął na poniedziałkowej komisji budżetu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.09.2022
16 września 202220:21

Nasz Racibórz 16.09.2022

Nasz Racibórz 09.09.2022
16 września 202220:20

Nasz Racibórz 09.09.2022

Nasz Racibórz 02.09.2022
7 września 202213:56

Nasz Racibórz 02.09.2022

Nasz Racibórz 26.08.2022
31 sierpnia 202222:40

Nasz Racibórz 26.08.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.