Pierogarnia Staropolska zaprasza na domowe pierogi

Kto z nas nie lubi pierogów? Komu ich zapach nie przywołuje wspomnień z dzieciństwa? A gdzie w Raciborzu zjemy najsmaczniejsze pierogi? Oczywiście w Pierogarni Staropolskiej!
Już od 5 lat staramy się przygotowywać dania z pasją, ale i bardzo starannie. Można u nas znaleźć nie tylko tradycyjne pierogi ruskie czy z kapustą i grzybami, ale także z bardziej wyrafinowanym farszem jak kurki duszone połączone z warzywami, kasza gryczana z boczkiem czy brokuły z fetą i mozarellą, a także wersje na słodko. Każdego dnia ciasto wrabiamy na świeżo. To co nas wyróżnia to na pewno rozmiar naszych pierogów oraz bardzo krótki czas oczekiwania – mówi właścicielka restauracji, pani Paulina.
Przez dłuższy okres dojazd do Pierogarni Staropolskiej był znacznie utrudniony z powodu przebudowy ulic Łąkowej i Kościuszki. Aktualnie można już w pełni korzystać z wyremontowanej drogi – informuje pani Paulina - z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować tym z Państwa, którzy mimo utrudnień docierali do nas – podkreśla właścicielka.
Pierogarnia Staropolska to także idealne miejsce na urządzanie różnego rodzaju imprez okolicznościowych - komunie, urodziny, chrzciny, spotkania rodzinne czy imprezy firmowe. Na takie okazje szefowa kuchni zaproponuje specjalne menu. W okresie przedświątecznym zachęcamy także do składania większych zamówień na święta.
Gorąco zachęcamy do odwiedzania tego miejsca. Każdy z nas lubi zjeść dobrze i smacznie. Takie właśnie dania serwuje się w Pierogarni Staropolskiej. Zapraszamy!
Pierogarnia Staropolska
Racibórz, Eichendorffa 12B
tel.: 881 449 767
Odwiedź nas także na Facebooku!











![Griswoldowo niedaleko Raciborza. Nowa Wioska w świątecznej szacie [FOTO i WIDEO] Griswoldowo niedaleko Raciborza. Nowa Wioska w świątecznej szacie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766685665img-2917-.jpg)
![Pożar hali w Pawłowie. W akcji przy ul. Gamowskiej jedenaście zastępów [FOTO i WIDEO] Pożar hali w Pawłowie. W akcji przy ul. Gamowskiej jedenaście zastępów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176656572882ad1b7a-75e1-4847-a05c-fc803d3aa018-2-.jpg)
![Pożar na obwodnicy Raciborza [RAPORT 998] Pożar na obwodnicy Raciborza [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17665706173eeca7a5-b018-48f2-be99-860b7c1d1a95-.jpg)


![Cicha noc rozbrzmiała w raciborskich świątyniach. Boże Narodzenie jako święto wiary i bliskości [FOTO i WIDEO] Cicha noc rozbrzmiała w raciborskich świątyniach. Boże Narodzenie jako święto wiary i bliskości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766650097dsc-6342-.jpg)

![Świąteczna atrakcja przy kościele na Ostrogu. Żywa szopka i kolędowanie w parafii św. Jana Chrzciciela [FOTO] Świąteczna atrakcja przy kościele na Ostrogu. Żywa szopka i kolędowanie w parafii św. Jana Chrzciciela [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766686993img-2947-.jpg)
![14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] 14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667381871724514204dsc-1069-2-.jpg)
![Czego mieszkańcy i włodarze życzą na Boże Narodzenie i Nowy Rok [ SONDA] Czego mieszkańcy i włodarze życzą na Boże Narodzenie i Nowy Rok [ SONDA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766567714zrzut-ekranu-2025-12-24-o-10-14-44-.png)






![Gmina Rudnik ogłosiła przetarg na swój odcinek trasy rowerowej Blue Velo [MAPA] Gmina Rudnik ogłosiła przetarg na swój odcinek trasy rowerowej Blue Velo [MAPA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17666564631707559924dsc-5535-2-.jpg)



















![Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667151721766358079gre03201-.jpg)




Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.