Classic Burger. Street food Racibórz

Najprawdziwszy street food w Raciborzu! Macie okazję spróbować prawdziwych burgerów, szybko, smacznie i w dobrej cenie. Swoista rewolucja w gastronomii na polskim rynku otworzyła wspaniałe możliwości i mocno urozmaiciła menu Raciborzan. U nas znajdziecie najwyższą jakość i dbałość o każdy szczegół. To w połączeniu z atrakcyjnymi cenami i krótkim czasem oczekiwania na zamówienie sprawia, że cieszymy się najwyższymi ocenami i mamy przyjemność gościć wielu stałych klientów.
W listopadzie będziecie mogli zajadać się naszymi burgerami w nieco zmienionych godzinach. Już od godziny 11.00, w sam raz na drugie śniadanie, możecie u nas dostać prawdziwe streetfood’owe wołowe burgery. Dla osób, które jeszcze nie miały okazji spróbować naszych kultowych burgerów, słów kilka…:
Mięso
To istota i serce dobrego burgera - WOŁOWINA. U nas mięso jest zawsze świeże, codzienne dostarczane z zaprzyjaźnionego zakładu mięsnego. Otrzymujemy surowiec bez grama konserwantów czy polepszaczy. Sami doprawiamy mięso zaraz przed smażeniem – tak należy postępować z wołowiną.
Bułka
Tutaj również nie ma miejsca na kompromisy – bułki (również dostarczane codziennie) to wyrób najwyższej jakości. Zawsze z tej samej piekarni, z naszego przepisu: mąka, jaja, prawdziwe masło…żadnych niepożądanych dodatków, spulchniaczy, polepszaczy….
Dodatki
Codziennie przygotowujemy świeże warzywa: sałata, pomidor, cebula.... Różne rodzaje sera: cheddar, camembert, gorgonzola, mozzarella. Ponadto wiele wiele innych
Frytki
W ofercie, oprócz burgerów, mamy również frytki belgijskie: frytki z belgijskiej odmiany ziemniaków, smażone w 100% tłuszczu wołowym!
Znajdziecie nas przy markecie E.Leclerc w Raciborzu. W listopadzie szykujemy kilka niespodzianek – nowe burgery w limitowanych seriach.
Zapraszamy na nasze konto facebook: http://www.facebook.com/classicburgerclassic
Zamówienia telefoniczne (zamawiasz – odbierasz): tel.: 791 463 996










![Trwa wielka przebudowa w Lesie Obora [FOTO] Trwa wielka przebudowa w Lesie Obora [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766914443img-2729-2-.jpg)
![Gospodarka Raciborza pod presją. Rok trudnych decyzji i niepewnego jutra [podsumowanie 2025] Gospodarka Raciborza pod presją. Rok trudnych decyzji i niepewnego jutra [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767002134zrzut-ekranu-2025-12-29-o-10-55-12-.png)



![Wieczór kolęd i pastorałek w kościele św. Paschalisa na Płoni [FOTO i WIDEO] Wieczór kolęd i pastorałek w kościele św. Paschalisa na Płoni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766949720dsc-6652-.jpg)





![Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766877018dsc-6492-.jpg)





![Powalone drzewo w Tworkowie. Poranny alarm przy Jasnej [RAPORT 998] Powalone drzewo w Tworkowie. Poranny alarm przy Jasnej [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766956331607131514-1331878882300340-7050542098041999759-n-.jpg)

![Weekend z HLPN [WYNIKI] Weekend z HLPN [WYNIKI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766953062gre03414-.jpg)





























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.