Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia17 stycznia 201909:07

ZooArt - Sklep zoologiczny, który warto odwiedzić

ZooArt - Sklep zoologiczny, który warto odwiedzić - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Żywienie naszych pupili zmieniło się na przestrzeni lat. Dziś mamy o wiele większą świadomość na temat ich potrzeb żywieniowych, wpływu diety na stan ich zdrowia oraz wielu innych czynników. W sklepie ZooArt można znaleźć ogrom produktów dla każdego psa i kota.

Co zawiera oferta sklepu?

Kiedy przyjrzymy się pełnej ofercie, odnajdziemy tu przede wszystkim karmy różnego rodzaju przeznaczone nie tylko dla psów i kotów, ale również gryzoni i ptaków. Fani rybek akwariowych również znajdą tutaj coś dla siebie. Ponadto obok karm, przysmaków i dodatków, znajdziemy tutaj również dodatkowe akcesoria związane nie tylko z żywieniem. Miłośnicy czworonogów znajdą na przykład kosmetyki przeznaczone do codziennej pielęgnacji sierści. Na długie spacery znajdziemy tu natomiast smycze, obroże, kagańce i wiele zabawek przydatnych do tego, by nasz pupil solidnie zmęczył się w czasie spaceru. Dla innych gatunków natomiast również znajdziemy zabawki, a ponadto transportery i szereg innych akcesoriów niezbędnych nie tylko do hodowli, ale również umilających codzienne życie naszych mniejszych przyjaciół.

Wybór karm dla zwierząt

Skupiając się na najważniejszym produkcie, czyli karmie, warto jest zagłębić się w kategorie tego sklepu. Zarówno dla psów, jak i kotów możemy znaleźć tutaj naprawdę ogrom produktów z każdej półki cenowej. Na zauważenie i odnotowanie zasługuje obecność w ofercie takich producentów jak Royal Canin czy Acana, których żadnemu miłośnikowi czworonogów nie trzeba przedstawiać. Specjalistyczne wyroby dla psów i kotów borykających się z różnymi chorobami, a także dla zwierząt sterylizowanych. Dobór karmy możliwy jest również dla naszych pupili niezależnie od ich wieku. Znajdzie się zarówno karma z dużą zawartością mleka dla najmłodszych, jak i specjalne formuły od najlepszych producentów dla seniorów w ostatnich latach życia, kiedy to diametralnie zmieniają się zarówno potrzeby pokarmowe, jak i przemiana materii u każdego zwierzęcia.

Dla nieco mniej zamożnych klientów sklep zoologiczny ZooArt przygotował także produkty ze średniej półki cenowej, które jednak absolutnie nie oznaczają gorszej jakości. Znajdziemy tutaj takie marki jak chociażby Chappi, oferowane w atrakcyjnych promocjach okresowych i dużych opakowaniach po 27 kg, które zaspokoją zapotrzebowanie nawet kilku psów na suchą karmę. Zważywszy na to, że nie tylko suchą karmą żyją nasze zwierzaki, oferta obejmuje także mokre karmy puszkowane i pakowane. One również dostępne są w każdej półce cenowej i zapewniają możliwość naprawdę solidnego wyposażenia nas w zapas pożywienia dla każdej rasy, wielkości psa i przede wszystkim jego trybu życia. Tak duży wybór pozwala nam jednoznacznie skłonić się ku temu sklepowi i dobrać naprawdę dokładnie to, co wykorzystujemy w żywieniu zwierząt na co dzień. Jednak zakupy w ZooArt dają wymierne oszczędności.

Ceny produktów i koszty wysyłki

Opisując sklep dowolnej branży trudno jest nie zwrócić uwagi na ceny i koszty transportu do klienta. Oprócz regularnych niskich cen, możemy natrafić na dwie zakładki poprawiające ekonomiczną opłacalność całego przedsięwzięcia. Pierwszą jest naturalnie zakładka promocje, gdzie regularnie zmienia się oferta produktów sprzedawanych poniżej cen katalogowych. Druga to natomiast wyprzedaże, dzięki którym ZooArt posiada wyłącznie świeże produkty, unikając składowania dzięki regularnym wyprzedażom końcówek serii. Koszty wysyłki natomiast nie przekraczają ogólnie dostępnych norm. Są tu również możliwości uzyskania darmowej wysyłki dzięki odpowiednio dużemu zamówieniu.

Autor: artykuł partnerski, k.zdrojewska@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202209:20

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Działania prowadzono przy zdarzeniu drogowym, pożarze instalacji elektrycznej, pożarze śmietnika oraz przy usuwaniu gniazd owadów. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202210:28

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
10
Racibórz:

Plany są co prawda ambitne, ale w tej kadencji nie ruszyła jeszcze budowa nowych bloków komunalnych. Temat stanął na poniedziałkowej komisji budżetu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.09.2022
28 września 202218:48

Nasz Racibórz 23.09.2022

Nasz Racibórz 16.09.2022
16 września 202220:21

Nasz Racibórz 16.09.2022

Nasz Racibórz 09.09.2022
16 września 202220:20

Nasz Racibórz 09.09.2022

Nasz Racibórz 02.09.2022
7 września 202213:56

Nasz Racibórz 02.09.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.