Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia30 października 201709:36

Raciborski Zoo-Mar wyróżniony przez najważniejszą gazetę branżową

Raciborski Zoo-Mar wyróżniony przez najważniejszą gazetę branżową - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W dniu 23 października 2017 roku sklep zoologiczny ZOO-MAR gościł przedstawicieli „Rynku Zoologicznego”. Podczas wizyty poproszono redaktorkę czasopisma Panią Weronikę Szymaniak o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.

1. Czym jest „Rynek Zoologiczny”? Prosimy opowiedzieć o Państwa działalności.

„Rynek Zoologiczny” to magazyn skierowany do właścicieli i managerów sklepów oraz hurtowni zoologicznych na terenie całej Polski. Jest najnowocześniejszym czasopismem handlowym branży zoologicznej w Polsce. Na rynku istniejemy od 2008 roku. Piszemy o innowacyjnych produktach i usługach w branży zoologicznej, na bieżąco śledzimy też zmiany i tendencje rynkowe. „Rynek Zoologiczny” to dzisiaj nie tyko magazyn. W największych polskich miastach organizujemy Akademię Rynku Zoologicznego, cykl szkoleń dla właścicieli sklepów zoologicznych; raz do roku organizujemy Forum Branży Zoologicznej – spotkanie producentów, dystrybutorów, właścicieli hurtowni oraz ogólnopolskich sieci zoologicznych.

2. W 2016 roku „Rynek Zoologiczny” został uznany przez instytut badawczy Kantar Millward Brown za numer 1 wśród czasopism branży zoologicznej. Co złożyło się na ten sukces?

Czytelnictwo pisma, ale przede wszystkim powtarzalność tego czytelnictwa w dłuższym okresie czasu oznaczająca, że czytelnik posiada w stosunku do pisma wyrobioną postawę. Badania przeprowadzone przez Kantar Millward Brown pozwalają sądzić, że czytelnicy magazynu „Rynek Zoologiczny” mają wyrobioną pozytywną postawę w stosunku do naszego pisma. Za najważniejszy powód czytania magazynu badani wskazali dostępność informacji o nowościach produktowych, w drugiej kolejności możliwość zorientowania się w aktualnych trendach. Takie wyniki bardzo nas cieszą, są efektem naszej pracy i zaangażowania w rozwój polskich sklepów zoologicznych.

3. Dlaczego zdecydowali się Państwo przyjechać do sklepu zoologicznego ZOO-MAR w Raciborzu?

Od kilku miesięcy tworzymy cykl materiałów dotyczących lokalnych i ogólnopolskich sieci zoologicznych. ZOO-MAR to lokalna sieć z tradycjami, rozpoznawalna w regionie i wyróżniająca się wśród innych tempem rozwoju. Zaciekawiły nas również organizowane przez sieć akcje i zawody, współpraca z groomerami i lekarzami weterynarii. Poza tym znamy właścicieli sklepów i wiemy, jak bardzo zaangażowani są w prowadzenie tego biznesu.

4. Jakie były Państwa wrażenia po wizycie w sklepach zoologicznych ZOO-MAR?

ZOO-MAR to sieć lokalnych sklepów, prowadzona z pomysłem i zaangażowaniem. Wnętrza sklepów zachęcają do zakupów, panuje ład i porządek, produkty są dobrze wyeksponowane. Pracownicy mają bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzielą się z klientami. Myślę, że to właśnie odpowiedni zespół jest sekretem sukcesu sieci. Ludzie z pasją, sympatyczni i otwarci na potrzeby opiekunów zwierząt zawsze będą przyciągać klientów do sklepów.

5. Jak oceniają Państwo asortyment sklepów zoologicznych ZOO-MAR?

Asortyment w sklepach ZOO-MAR jest bardzo bogaty, dostępnych jest wiele produktów z różnych kategorii – każdy klient znajdzie tam produkty odpowiednie dla swojego pupila. Tym, co charakteryzuje ofertę sklepu, jest wysoka jakość proponowanych klientom produktów. W najbliższym numerze „Rynku Zoologicznego” ukaże się artykuł na temat sieci sklepów zoologicznych ZOO-MAR z obszerną fotorelacją.

Autor: materiał nadesłany,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202209:20

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Działania prowadzono przy zdarzeniu drogowym, pożarze instalacji elektrycznej, pożarze śmietnika oraz przy usuwaniu gniazd owadów. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202210:28

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
10
Racibórz:

Plany są co prawda ambitne, ale w tej kadencji nie ruszyła jeszcze budowa nowych bloków komunalnych. Temat stanął na poniedziałkowej komisji budżetu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.09.2022
28 września 202218:48

Nasz Racibórz 23.09.2022

Nasz Racibórz 16.09.2022
16 września 202220:21

Nasz Racibórz 16.09.2022

Nasz Racibórz 09.09.2022
16 września 202220:20

Nasz Racibórz 09.09.2022

Nasz Racibórz 02.09.2022
7 września 202213:56

Nasz Racibórz 02.09.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.