Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia30 października 201709:36

Raciborski Zoo-Mar wyróżniony przez najważniejszą gazetę branżową

Reklama
Racibórz:

W dniu 23 października 2017 roku sklep zoologiczny ZOO-MAR gościł przedstawicieli „Rynku Zoologicznego”. Podczas wizyty poproszono redaktorkę czasopisma Panią Weronikę Szymaniak o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań.

1. Czym jest „Rynek Zoologiczny”? Prosimy opowiedzieć o Państwa działalności.

„Rynek Zoologiczny” to magazyn skierowany do właścicieli i managerów sklepów oraz hurtowni zoologicznych na terenie całej Polski. Jest najnowocześniejszym czasopismem handlowym branży zoologicznej w Polsce. Na rynku istniejemy od 2008 roku. Piszemy o innowacyjnych produktach i usługach w branży zoologicznej, na bieżąco śledzimy też zmiany i tendencje rynkowe. „Rynek Zoologiczny” to dzisiaj nie tyko magazyn. W największych polskich miastach organizujemy Akademię Rynku Zoologicznego, cykl szkoleń dla właścicieli sklepów zoologicznych; raz do roku organizujemy Forum Branży Zoologicznej – spotkanie producentów, dystrybutorów, właścicieli hurtowni oraz ogólnopolskich sieci zoologicznych.

2. W 2016 roku „Rynek Zoologiczny” został uznany przez instytut badawczy Kantar Millward Brown za numer 1 wśród czasopism branży zoologicznej. Co złożyło się na ten sukces?

Czytelnictwo pisma, ale przede wszystkim powtarzalność tego czytelnictwa w dłuższym okresie czasu oznaczająca, że czytelnik posiada w stosunku do pisma wyrobioną postawę. Badania przeprowadzone przez Kantar Millward Brown pozwalają sądzić, że czytelnicy magazynu „Rynek Zoologiczny” mają wyrobioną pozytywną postawę w stosunku do naszego pisma. Za najważniejszy powód czytania magazynu badani wskazali dostępność informacji o nowościach produktowych, w drugiej kolejności możliwość zorientowania się w aktualnych trendach. Takie wyniki bardzo nas cieszą, są efektem naszej pracy i zaangażowania w rozwój polskich sklepów zoologicznych.

3. Dlaczego zdecydowali się Państwo przyjechać do sklepu zoologicznego ZOO-MAR w Raciborzu?

Od kilku miesięcy tworzymy cykl materiałów dotyczących lokalnych i ogólnopolskich sieci zoologicznych. ZOO-MAR to lokalna sieć z tradycjami, rozpoznawalna w regionie i wyróżniająca się wśród innych tempem rozwoju. Zaciekawiły nas również organizowane przez sieć akcje i zawody, współpraca z groomerami i lekarzami weterynarii. Poza tym znamy właścicieli sklepów i wiemy, jak bardzo zaangażowani są w prowadzenie tego biznesu.

4. Jakie były Państwa wrażenia po wizycie w sklepach zoologicznych ZOO-MAR?

ZOO-MAR to sieć lokalnych sklepów, prowadzona z pomysłem i zaangażowaniem. Wnętrza sklepów zachęcają do zakupów, panuje ład i porządek, produkty są dobrze wyeksponowane. Pracownicy mają bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzielą się z klientami. Myślę, że to właśnie odpowiedni zespół jest sekretem sukcesu sieci. Ludzie z pasją, sympatyczni i otwarci na potrzeby opiekunów zwierząt zawsze będą przyciągać klientów do sklepów.

5. Jak oceniają Państwo asortyment sklepów zoologicznych ZOO-MAR?

Asortyment w sklepach ZOO-MAR jest bardzo bogaty, dostępnych jest wiele produktów z różnych kategorii – każdy klient znajdzie tam produkty odpowiednie dla swojego pupila. Tym, co charakteryzuje ofertę sklepu, jest wysoka jakość proponowanych klientom produktów. W najbliższym numerze „Rynku Zoologicznego” ukaże się artykuł na temat sieci sklepów zoologicznych ZOO-MAR z obszerną fotorelacją.

Autor: materiał nadesłany,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 stycznia 202321:10

HLPN. Sobota z futsalem w hali przy Łąkowej [FOTO i WIDEO]

HLPN. Sobota z futsalem w hali przy Łąkowej [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej zmierzają powoli ku ostatecznej fazie. Dziś (28.01.), w hali OSiR przy Łąkowej rozegrano kolejne spotkania. Stoczono cztery pojedynki II ligi oraz jeden ligi I. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia i wideo.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 stycznia 202300:19

Lider z Raciborza nie zdobył Olimpii [FOTO i WIDEO]

Lider z Raciborza nie zdobył Olimpii [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątkowy (27.01.) wieczór w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu rozegrano zaległe spotkanie I kolejki finału A II ligi koszykówki kobiet. Lider, czyli RKK AZS Racibórz podejmował zamykającą tabelę Olimpię Wodzisław Śląski.

(greh)
Sport29 stycznia 202320:47

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Miniony weekend pod względem sportowym zdominowali piłkarze halowi. Emocji w ich starciach nie brakowało. Nie brakowało, niestety, także walkowerów. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.01.2023
23 stycznia 202309:54

Nasz Racibórz 20.01.2023

Nasz Racibórz 13.01.2023
18 stycznia 202322:57

Nasz Racibórz 13.01.2023

Nasz Racibórz 06.01.2023
8 stycznia 202316:08

Nasz Racibórz 06.01.2023

Nasz Racibórz 23.12.2022
8 stycznia 202316:07

Nasz Racibórz 23.12.2022

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.