Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia6 września 201914:59

Metamorfozy - stomatologia i medycyna estetyczna krok po kroku

Metamorfozy - stomatologia i medycyna estetyczna krok po kroku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu przywiązuje wagę do swojego oblicza. Piękny uśmiech i zdrowy, ładny wyraz twarzy pomagają w wielu sytuacjach - to pierwsze wrażenie rozpoczyna często proces przyjmowania do nowej pracy czy nawiązywania nowych znajomości. Co zatem zrobić, aby to początkowe wrażenie było jak najlepsze?

Pierwszy etap to zdrowe, lśniące, jasne zęby! Proces leczenia, często dość długi, obejmuje leczenie próchnicy, chorób dziąseł i przyzębia, leczenie kanałowe. Obecnie stosowane nowe metody skracają np. leczenie kanałowe do jednej wizyty, ale także zapewniają bezbolesność wszelkich zabiegów, co znacznie obniża poziom stresu u pacjenta.

Gdy mamy już wykonaną bazę, to znaczy gdy zęby są wyleczone, możemy przystąpić do uzupełnienia braków i upiększania. Do tego zaś służą nam implanty, korony, mosty, licówki i precyzyjne protezy (np. protezy szkieletowe czy akronowe).

Implantologia to wynalazek, który u wielu osób pozwala na bardzo komfortowe uzupełnienie brakujących zębów, bez konieczności noszenia wkładanych protez. Korony i licówki pozwalają nam na zmianę kształtu czy koloru zębów tak, aby lśniły i zachwycały w pięknym, pełnym łuku zębowym. W ten sposób stomatologia zapewniła nam śliczny uśmiech. Wokół tych bielutkich zębów pozostało jednak być może coś do zrobienia.

Kolejny etap to zadanie dla medycyny estetycznej. Usta można delikatnie powiększyć, podkreślić kontur lub tylko nawilżyć i sprawić, że będą miały intensywniejszy kolor. A wszystko to dzięki kwasowi hialuronowemu. Preparat ten pomoże nam również wypełnić zmarszczki i niepożądane zagłębienia na twarzy, nawilżyć skórę i w przypadku wykorzystania go w mezoterapii wraz z różnymi odżywczymi dodatkami poprawić jej ogólny stan, napiąć, rozświetlić. Gdy już pracujemy nad naszą skórą, warto skorzystać z mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, które rewelacyjnie pobudza skórę do odnowy, odmładzając ją. W dzisiejszych czasach wciąż spięci i zestresowani marszczymy czoło i ten nasz gniewny „mars” i intensywna mimika coraz bardziej pogłębiają zmarszczki górnego piętra twarzy. Aby usunąć ten efekt, rozluźniamy mięśnie mimiczne za pomocą króciutkiego zabiegu – podania niewielkich dawek botoksu (czyli botuliny). Pomocny jest on także w innych sytuacjach, np. w niwelowaniu tzw. uśmiechu dziąsłowego, w bruksizmie (czyli nadmiernym zgrzytaniu zębami) czy też nie w stomatologii – w leczeniu nadpotliwości.

Oczywiście w dbałości o nasz wygląd nie zapominamy o włosach. W problemie słabych, nadmiernie wypadających włosów bardzo skuteczna jest mezoterapia kwasem hialuronowym lub osoczem bogatopłytkowym. Jak widzicie, Drodzy Czytelnicy, można zrobić dla siebie bardzo wiele, a nie każdy o tym wie. Dlatego zapraszamy do naszych gabinetów na konsultacje zarówno stomatologiczne, jak i z dziedziny medycyny estetycznej – może uda nam się rozwiązać wiele problemów, które dotychczas były Waszą bolączką.lek. stomatolog Katarzyna Szal-Wierczek, tel.: 602 352 861

Gabinet Racibórz
ul. Łąkowa 1/1lek. stomatolog Tomasz Wierczek, tel.: 602 456 747

Gabinet Tworków
ul. Zamkowa 52wierczek.pl
www.facebook.com/MedycynaEstetycznaWierczek

Autor: artykuł sponsorowany, m.kiersztyn@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 sierpnia 202212:48

Długi weekend w okolicy

Długi weekend w okolicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sezon letniego długiego weekendu to czas, kiedy wraz z rodziną i przyjaciółmi możecie podarować sobie kilka dni odpoczynku. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli zorganizować wyjazdów - okazuje się, że nic straconego ponieważ, można odpocząć także na miejscu. Ośrodek wypoczynkowy AquaBrax w Szymocicach jest na to najlepszym miejscem i kusi nas wieloma atrakcjami.

materiał partnerski
Reklama
Reklama
Aktualności12 sierpnia 202209:14

Raport 998. Dym z transformatora przy Ogrodowej [FOTO]

Raport 998. Dym z transformatora przy Ogrodowej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali strażacy z PSP Racibórz w trakcie minionej służby. Połowę z nich stanowiło usuwanie skutków nawałnicy, jaka przeszła czwartkowym popołudniem nad powiatem. Odnotowano także zadymienie przy Ogrodowej oraz zdarzenie drogowe przy Opawskiej. Sprawdź szczegóły.

red., fot. Filip Sulski
Reklama
Sport12 sierpnia 202205:58

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności11 sierpnia 202219:12

Druhowie z Kobyli przesiedli się do nowego wozu [FOTO]

Druhowie z Kobyli przesiedli się do nowego wozu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

W remizie parkuje już dobrze wyposażony ciężki Jelcz 415 rocznik 1992. Jednostka musiała przebudować wjazd do garażu. Wóz dziś, 11 sierpnia, tuż po północy wyjechał do akcji gaszenia pożaru garażu przy ul. Głównej.

red.
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Fundusz Górnośląski
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Kultura i edukacja12 sierpnia 202222:38

Kameralny koncert wokalistów Mirażu przy zamkowej studni [FOTO i WIDEO]

Kameralny koncert wokalistów Mirażu przy zamkowej studni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

To już drugi wakacyjny koncert na zamkowym dziedzińcu, tym razem Anny Kretek, Zofii Wysoczańskiej, Wiktorii Wydmuch, Michała Stuchłego, Błażeja Klimaszki oraz Piotra Thamma.

fot. Jan Ptak, wideo mwaw
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.07.2022
29 lipca 202210:47

Nasz Racibórz 29.07.2022

Nasz Racibórz 22.07.2022
29 lipca 202210:46

Nasz Racibórz 22.07.2022

Nasz Racibórz 15.07.2022
14 lipca 202221:04

Nasz Racibórz 15.07.2022

Nasz Racibórz 08.07.2022
14 lipca 202219:50

Nasz Racibórz 08.07.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.