Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia30 listopada 201711:20

Piękno podawane z pasją – już jutro zapraszamy na otwarcie salonu kosmetyki estetycznej ProBeauty

Piękno podawane z pasją – już jutro zapraszamy na otwarcie salonu kosmetyki estetycznej ProBeauty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

„Pamiętaj, największe piękno nosisz w sercu” - to słowa właścicielki, które najlepiej określają charakter działalności nowego salonu kosmetyki estetycznej ProBeauty. Uroczyste otwarcie nastąpi w piątek 1 grudnia, zapraszamy od godziny 10.00 na ulicę Opawską 88 w Raciborzu.

Co oznacza, że największe piękno nosisz w sercu? Przede wszystkim to, że zabiegi kosmetyki estetycznej, pielęgnacyjnej i upiększającej powinny być jedynie drogą do wydobycia potencjału, który każda kobieta ma w sobie – mówi właścicielka salonu Dorota Kikomber. Pomysł na biznes narodził się z marzeń – właścicielka wspomina sytuację z 8 klasy szkoły podstawowej, kiedy zapytana o to co chciałaby robić w przyszłości, napisała wypracowanie o miejscu, do którego przychodzi szara kobieta, a pod wpływem różnych procesów upiększających wychodzi kolorowa i uśmiechnięta. Pani Dorota od 25 lat jest wizażystką, ma spore doświadczenie w branży kosmetycznej, przez lata zajmowała się kosmetyką upiększającą, estetyczną oraz pielęgnacyjną. Dzięki stałemu rozwojowi, a także wsparciu najbliższych otwierały się przed nią kolejne drzwi w drodze do spełnienia marzeń o własnym salonie urody. Talent artystyczny i ciągła praca nad sobą zaowocowały specjalizacją z kosmetyki estetycznej oraz licznymi certyfikatami kosmetyki estetycznej i upiększającej, warto wspomnieć, że pani Dorota jest także podologiem.

Pani Dorota chce, aby w jej salonie każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo. Dlatego jeżeli lubisz dbać o siebie odwiedź to miejsce koniecznie. Właścicielka zadbała nie tylko o to, aby ceny były dopasowane do każdego budżetu, ale także by kobiety pracujące do późna zdążyły na wizytę po pracy, dlatego salon będzie zamykany dopiero o 21.00. W ofercie pojawią się m.in.:

KOSMETYKA ESTETYCZNA
modelowanie ust
wypełnianie zmarszczek
modelowanie sylwetki
lipoliza iniekcyjna
mezoterapia
osocze bogatopłytkowe
dermapen
depilacja laserowa
volumetria twarzy
KOSMETYKA UPIĘKSZAJĄCA
stylizacja dłoni i stóp
stylizacja oprawy oczu
wizaż
makijaż permanentny
microblading
KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA/ ZACHOWAWCZA
zabiegi na twarz
zabiegi na ciało
masaże
drenaż limfatyczny
kwasy medyczne
mikrodermabrazja
henna
podologia

Serdecznie zapraszamy na otwarcie salonu oraz perfum-party 1 grudnia od godziny 10.00 przez cały dzień na ulicę Opawską 88/1b (świński rynek). Na wszystkie panie będzie czekał mały poczęstunek a także BONUS w postaci karty stałego klienta, która będzie upoważniała do rabatu 30 % na wybrane zabiegi. Dodatkową niespodzianką jest fakt, że każda karta raz w miesiącu będzie brała udział w losowaniu, w którym nagrodą będzie wybrany zabieg o znacznej wartości!

ProBeauty
Racibórz, ul. Opawska 88/1b
531 918 838
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota 9.00 – 21.00
niedziela – tylko na zapisy

Polub nas na Facebooku!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport12 kwietnia 202600:13

Dramat lidera przy Srebrnej. Unia straciła punkty w samej końcówce [FOTO]

Dramat lidera przy Srebrnej. Unia straciła punkty w samej końcówce [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
Racibórz:

Choć to najniższy szczebel rozgrywkowy, emocji nie brakowało jak na najwyższym poziomie. Na boisku przy ulicy Srebrnej doszło do starcia czołowych drużyn grupy mistrzowskiej C klasy Podokręgu Racibórz. Rezerwy Unii Racibórz podejmowały Zgodę Zawada Książęca. Różnica w tabeli była minimalna – zaledwie dwa punkty na korzyść gospodarzy – co tylko podgrzewało atmosferę przed pierwszym gwizdkiem.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport12 kwietnia 202616:31

Puchar Ligi Kobiet. Mecze pełne emocji w hali przy ul. Łąkowej [FOTO]

Puchar Ligi Kobiet. Mecze pełne emocji w hali przy ul. Łąkowej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

11 kwietnia hala przy ul. Łąkowej w Raciborzu zamieniła się w świątynię siatkówki. Rozegrano bowiem w formacie “każdy z każdym” mecze pomiędzy czterema drużynami.

Oskar Tomeczek
Reklama
Sport12 kwietnia 202622:48

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Wiele emocji dostarczyli kibicom piłkarze od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Ostatnie mecze fazy zasadniczej zagrali siatkarze w Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Swój kolejny mecz rozegrali także zawodnicy KS PCS Racibórz w II lidze śląskiej mężczyzn. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Nasz Racibórz 03.04.2026
2 kwietnia 202622:34

Nasz Racibórz 03.04.2026

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.