Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia31 stycznia 202012:45

Ruszaj z nami z Raciborza do Ziemi Świętej!

Ruszaj z nami z Raciborza do Ziemi Świętej! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Zagranica:

W dniach 29 listopada – 6 grudnia 2020 z Raciborza wyrusza pielgrzymka do Izraela i Palestyny. Na naszej trasie znajdą się między innymi: Jerozolima, Betlejem, Jerycho, Morze Martwe, Qumran, rzeka Jordan, Betania, Cezarea, Hajfa, Nazareth, Jezioro Galilejskie, Góra Tabor, Góra Błogosławieństw, Tabha i Kafarnaum.

Dlaczego do Ziemi Świętej?

Bo każdy człowiek, który ma taką możliwość, powinien choć raz w życiu tam się znaleźć. Po to, by poznać korzenie swojej kultury oraz wiary chrześcijańskiej, skonfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością oraz zobaczyć miejsca, w których narodził się, żył, nauczał i umarł Jezus Chrystus... A czekają na nas także malownicze pustynie, kamienne wąwozy, spokojna rzeka Jordan i wyjątkowe Morze Martwe. Co ważne - pogoda w tym czasie jest idealna do zwiedzania ze względu na brak upałów...

Dlaczego z nami?

Bo wyjazd organizujemy bezpośrednio z Raciborza, a nasz doświadczony polski pilot przebywa z grupą przez cały czas imprezy. Na na miejscu mamy bezpieczny, klimatyzowany i wygodny autokar. Opiekę nad naszą grupą sprawować będzie świetna polska przewodniczka – doświadczona w obsłudze pielgrzymek, mówiąca po hebrajsku, arabsku i angielsku.

Czy tam jest bezpiecznie?

Oczywiście. Na terenie Izraela i Palestyny codziennie przebywa kilkaset grup pielgrzymkowych z całego świata. Pielgrzymi w Izraelu są traktowani jak świętość, a o ich bezpieczeństwo dbają najlepsze na świecie służby porządkowe i wywiadowcze. Powszechne uzbrojenie i obecność licznych żołnierzy sprawiają, że każdy pielgrzym i podróżny udający się do Izraela czuje się komfortowo i bezpiecznie.

Cena wyjazdu obejmuje wszystkie świadczenia (przejazdy autokarem, loty, wyżywienie HB, bilety wstępu, zakwaterowanie w hotelu ***, opiekę polskojęzycznego przewodnika, pilota oraz opiekuna duchowego wynosi: 3500 zł + 100 $. Zgłoszenia w Biurze Podróży ORINOKO w Raciborskim Centrum Turystyki na ul. Opawskiej 38 (galeria Dukat, vis a vis E'Leclerc) od poniedziałku do piątku w godz 9.00 - 17.00. Telefon: 32 740 92 00


Szczegóły: www.orinoko.pl

Zdjęcia wykonane przez fot. Rafał Soliński

Autor: materiał partnera, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport9 stycznia 202607:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Sport10 stycznia 202622:33

Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO]

Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sobotnie popołudnie, 10 stycznia, w hali OSiR Racibórz przy ulicy Łąkowej dostarczyło kibicom siatkówki ogromnych emocji. Zespół prowadzony przez Marcina Polowczyka podejmował LKS Olimpię Włodowice i choć początek spotkania nie układał się po myśli gospodarzy, końcówka meczu przeszła do historii jako przykład widowiskowej i w pełni zasłużonej remontady.

opr. (greh), fot. Jan Ptak
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport10 stycznia 202623:09

Stare demony powróciły. Przestoje w grze piętą achillesową RKK AZS Racibórz

Stare demony powróciły. Przestoje w grze piętą achillesową RKK AZS Racibórz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Po siatkarskich emocjach, jakie kibicom w hali OSiR Racibórz zapewnili zawodnicy Klubu Siatkarskiego Racibórz, parkiet przejęły koszykarki RKK AZS Racibórz. Ich rywalkami była drużyna MKS MOS Betard Wrocław, uznawana przed spotkaniem za wyraźnego faworyta. Mimo różnicy potencjału oba zespoły stworzyły widowisko, w którym przez długi czas gospodynie dotrzymywały kroku bardziej doświadczonym przyjezdnym.

opr. (greh), fot. arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.