Gorące źródła i piękny zamek, czyli czas na jesienny relaks

Biuro Podróży ORINOKO zapraszamy na jesienny relaks w źródłach termalnych AquaPark Besenova!
W sobotę 18 listopada wyruszamy na Orawę. W pierwszej części dnia zwiedzimy jeden z największych i najsłynniejszych zamków Słowacji: Zamek Orawski. Trasa zwiedzania obejmuje zamek dolny, środkowy, górny i cytadelę z pięknym punktem widokowym na okolicę.
Po trwającym ok 1,5 godziny zwiedzaniu będzie czas na kawkę, regionalny obiad lub degustację góralskiej medoviny... Po zmierzchu będziemy przez 3 godziny odpoczywać w 9 basenach z termalną lub czystą wodą o temperaturze do 40°C… Gorąca woda w basenach zewnętrznych o czerwonym kolorze zawiera wiele substancji mineralnych, które mają zbawienny wpływ na skórę, układ ruchowy i układ oddechowy.
Oprócz harmonii ciała i duszy, chętnych czeka także zabawa na 7 zjeżdżalniach, w basenie z falami czy sztucznej rzecze. Dzięki temu Bešeňová staje się idealnym wyborem nie tylko dla chcących odpocząć, ale także dla rodzin z dziećmi.
Cena imprezy dla osób dorosłych to 149 zł (+ wstępy: 30 Euro). Członkowie Klubu Podróżnika Orinoko, Seniorzy posiadający kartę UM Racibórz „Senior 60+”, dzieci i młodzież - mogą liczyć na zniżki!
Szczegóły oferty znajdują się na stronie www.orinoko.pl
Zapisy i informacje udzielane są w Raciborskim Centrum Turystyki na ul. Opawskiej 38 (galeria Dukat, vis a vis E'Leclerc) od poniedziałku do piątku
w godz 9.00 - 17.00. Telefon: 32 740 92 00





















![Nowa odsłona Jarmarku Świątecznego w Raciborzu - choinka rozbłysła wśród platanów [FOTO i WIDEO] Nowa odsłona Jarmarku Świątecznego w Raciborzu - choinka rozbłysła wśród platanów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764981700zrzut-ekranu-2025-12-6-o-01-41-18-.png)


![Zamkowa parada świętego Mikołaja przyciągnęła tłumy. W niedzielę wystąpi TOBY [FOTO i WIDEO] Zamkowa parada świętego Mikołaja przyciągnęła tłumy. W niedzielę wystąpi TOBY [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765060153dsc-0750-.jpg)
![Procesja konna do Mikołaszka – żywa tradycja Krzanowic [FOTO i WIDEO] Procesja konna do Mikołaszka – żywa tradycja Krzanowic [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765023493dsc-9826-.jpg)




![Kiermasz świąteczny w SP 15. Rękodzieło, gastronomia i występy uczniów [FOTO i WIDEO] Kiermasz świąteczny w SP 15. Rękodzieło, gastronomia i występy uczniów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764981934dsc-2259-.jpg)



![W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] W tych miejscach nie będzie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1687677919monter_tauron_dystrybucja_instalujacy_inteligentny_licznik-.jpg)

![Mikołajkowe zmagania najmłodszych. Turniej pełen emocji i sportowej radości [FOTO] Mikołajkowe zmagania najmłodszych. Turniej pełen emocji i sportowej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765063550turniej-.jpg)

![Wieczór francuski na Zamku Piastowskim. Przed nami muzyczna podróż do Hiszpanii [FOTO i WIDEO] Wieczór francuski na Zamku Piastowskim. Przed nami muzyczna podróż do Hiszpanii [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765014398dsc-8130-.jpg)




![Siatkarski dreszczowiec w Raciborzu. Pierwsza faza sezonu zakończona awansem do najlepszej ósemki [FOTO i WIDEO] Siatkarski dreszczowiec w Raciborzu. Pierwsza faza sezonu zakończona awansem do najlepszej ósemki [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764985544gre02464-.jpg)
![XII Mikołajkowe Zawody Pływackie i jarmark z ZSOMS [FOTO i WIDEO] XII Mikołajkowe Zawody Pływackie i jarmark z ZSOMS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765095419bez-nazwy-72-.jpg)


















![Magia hiszpańskiej piosenki w starym zamku – świąteczna podróż na Półwysep Iberyjski [ZAPOWIEDŹ] Magia hiszpańskiej piosenki w starym zamku – świąteczna podróż na Półwysep Iberyjski [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765097551img-0753-.jpg)






Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.