Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia29 maja 201714:55

Bezpiecznie i w rozsądnej cenie – na wycieczkę tylko z raciborskim PKS-em

Bezpiecznie i w rozsądnej cenie –  na wycieczkę tylko z raciborskim PKS-em - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

PKS Racibórz, przedsiębiorstwo obecne na ziemi raciborskiej od 1951 roku, to nie tylko przewozy pasażerów. Firma oferuje również wynajem autobusów, zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Współpraca z raciborskim PKS-em to gwarancja rzetelności, profesjonalizmu i bezpieczeństwa.

PKS Racibórz, firma z ponad 60-letnim doświadczeniem, posiada obecnie 65 autobusów, dzięki którym realizuje przewozy na terenie gmin: Racibórz, Wodzisław Śląski, Krzyżanowice, Krzanowice, Pietrowice Wielkie, Rudnik, Nędza, Kuźnia Raciborska, Kietrz, Baborów, Lyski, Lubomia, Godów, Gorzyce i Kornowac. Spółka niezmiennie dba o rozwój i bezpieczeństwo przewozów, by zapewnić swoim klientom jak najwyższy komfort.

W ramach wynajmu PKS Racibórz realizuje wyjazdy po całej Polsce, a także do Czech, na Słowację, Litwę, Białoruś, Ukrainę czy Węgry. Współpracuje z wieloma firmami, takimi jak m.in. Rafako, Rameta, Eko-Okna, Rafamet, Koleje Śląskie, a także ze wszystkimi raciborskimi szkołami, z placówkami oświatowymi z powiatu wodzisławskiego, kędzierzyńsko-kozielskiego czy głubczyckiego, gminami, miastem Raciborzem i starostwem powiatowym. Szkoły korzystają z usług PKS Racibórz zarówno przy okazji dłuższych wyjazdów na wycieczki szkolne, jak i podczas jednodniowych wypadów, spółka zawozi uczniów także na zajęcia sportowe, które odbywają się poza szkołą. O wysokiej jakości proponowanych przez PKS Racibórz usług może dodatkowo świadczyć liczba wykonanych w ubiegłym roku zleceń na wynajem autobusów – było ich bowiem ponad dwa tysiące. Ponadto szkoły, ale też stali klienci, mogą liczyć na zniżki i promocje.

Autobusem PKS Racibórz możesz też wybrać się na prywatną wycieczkę – rodzinną, organizowaną przez różne stowarzyszenia, grupy czy organizacje. Spółka podróżowała już ze swoimi klientami m.in. na różnego rodzaju pielgrzymki czy kuligi. Wynajem autobusu PKS-u to też idealne rozwiązanie dla młodej pary szukającej transportu dla swoich gości.

Niezawodność, profesjonalizm, rzetelność, dostosowanie do potrzeb klienta – to cechy współpracy z PKS Racibórz. Wynajmowane przez spółkę autobusy są świetnie wyposażone, m.in. w rozkładane fotele czy klimatyzację, a przede wszystkim są komfortowe i bezpieczne – pojazdy raz w miesiącu przechodzą kontrolę techniczną na stacji napraw przy zakładzie, dwa razy w roku wysyłane są na badania na okręgowej stacji kontroli pojazdów. Spółka oferuje autobusy mieszczące od 19 do 60 osób, a zamówienia realizuje w ekspresowym tempie, nawet w pół godziny!

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem autobusu, odwiedź Biuro Obsługi Klienta. Tu znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, młody, kreatywny zespół wszystko wytłumaczy, a także doradzi. Aby uzyskać poradę, możesz też zadzwonić pod numer (32) 415-33-80 (wew. 108) lub wysłać e-mail na adres: autobus@pksraciborz.pl. Nie ryzykuj wynajmem autobusu nieznanych firm – zaufaj fachowcom, którzy znają się na rzeczy – PKS Racibórz zaprasza do współpracy!

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Raciborzu
ul. Środkowa 5, 47-400 Racibórz
tel. centrala: (32) 415-33-80
Na bieżąco można śledzić PKS w Raciborzu na Facebooku!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 czerwca 202411:37

Raciborski Festiwal Piosenki i Sportu [FOTO i WIDEO]

Raciborski Festiwal Piosenki i Sportu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Miasto, Akademia Nauk Stosowanych oraz SP 15 ponownie połączyły siły, organizując wydarzenie w parku im. Miasta Roth.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Kultura i edukacja12 czerwca 202417:55

Czwarta ściana, czyli Wieczór Premier w MDK-u

Czwarta ściana, czyli Wieczór Premier w MDK-u - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W programie wydarzenia, 11.06., znalazły się spektakle W Melamelandii oraz MOMO.

Jan Ptak
Aktualności12 czerwca 202419:22

Przedszkolaki w Muzeum

Przedszkolaki w Muzeum - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red.
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.06.2024
7 czerwca 202409:19

Nasz Racibórz 07.06.2024

Nasz Racibórz 31.05.2024
31 maja 202409:28

Nasz Racibórz 31.05.2024

Nasz Racibórz 24.05.2024
23 maja 202423:06

Nasz Racibórz 24.05.2024

Nasz Racibórz 17.05.2024
17 maja 202412:11

Nasz Racibórz 17.05.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.