Zorganizuj wigilię firmową w Dworku w Szonowicach

Święta to niezwykły czas radości, spokoju i ciepłej atmosfery w gronie rodzinnym, a także kolegów i koleżanek z pracy. Oferujemy Państwu zorganizowanie wyjątkowej wigilijnej kolacji firmowej w restauracji Hotel Dworek Szonowice.
Zachęcamy do spędzenia miłych chwil przy smacznie zastawionym stole podsumowując Stary Rok w pracy oraz składając sobie najlepsze życzenia świąteczne. Gwarantujemy wyjątkową atmosferę, a spędzone chwile przy wigilijnym stole w naszej restauracji pozostaną na długo w Państwa pamięci. Dla podkreślenia nastroju na naszej nowej Sali stoi żywa choinka, a klimat ociepla kominek opalany drewnem. Otoczka panująca w trakcie spotkania jest bardzo istotna stąd też, oprócz urozmaiconych dań właściciele lokalu zadbali o przepiękne świąteczne dekoracje.
Kuchnia serwowana przez zawodowych kucharzy zadowoli każde, nawet najbardziej wyrafinowane podniebienie. W ofercie wigilijnej proponujemy takie dania jak barszcz z uszkami, zupę grzybową oraz rybną, łosoś pieczony w całości nadziewany warzywami, śledź po kaszubsku, pierogi z kapustą i grzybami. Ponadto na wieczerzy wigilijnej nie może zabraknąć wiodącego na śląsku dania jakim jest moczka!
Gwarantujemy świąteczną atmosferę, oprawę muzyczną w trakcie spotkania oraz zadowolonych gości.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
www.dworek-szonowice.pl
Dworek Hotel-Restauracja
47-411 Szonowice
ul. Wygon 3
Tel. kom.: 501 175 396 Tel. kom.: 506 165 181












![Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778335303zrzut-ekranu-2026-05-9-o-16-01-17-.png)
















![Pokaz siły przy Srebrnej. Unia rozbiła Dąb Gaszowice [FOTO] Pokaz siły przy Srebrnej. Unia rozbiła Dąb Gaszowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778366638gre06337-.jpg)




![II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim - walki rycerskie, smok i teatry ognia [FOTO i WIDEO] II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim - walki rycerskie, smok i teatry ognia [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778395270dsc-2227-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany