Reklama

Najnowsze wiadomości

Biznes24 marca 202308:22

Nie ma porozumienia Taurona z konsorcjum Rafako, Mostostal Warszawa, E003B

Nie ma porozumienia Taurona z konsorcjum Rafako, Mostostal Warszawa, E003B - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Tauron Wytwarzanie i konsorcjum spółek Rafako, Mostostal Warszawa, E003B7 nie zawarły ugody ustalającej sposób rozwiązania kontraktu na budowę bloku 910 MW w Jaworznie - poinformował Tauron Polska Energia w czwartkowym komunikacie giełdowym.

W równoległym komunikacie Rafako poinformowało o przedłużeniu do 30 kwietnia 2023 roku okresu obowiązywania gwarancji należytego wykonania w zakresie realizacji przedmiotowego kontraktu. Tauron potwierdził w czwartek wieczorem otrzymanie stosownych dokumentów. - Strony kontynuują prace w celu zawarcia ugody - dodała spółka.

17 kwietnia odbędzie się nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy Rafako. Ma podjąć uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego w odniesieniu do emisji akcji skierowanej do wierzycieli układowych oraz Vilniaus Kogeneracinė Jėgainė z Litwy. 

Czytaj także: Rafako i Tauron zmierzają do zawarcia ugody do 23 marca

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport15 sierpnia 202622:09

Dwie minuty, które ustawiły mecz. Gamów z udanym początkiem sezonu [FOTO]

Dwie minuty, które ustawiły mecz. Gamów z udanym początkiem sezonu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W pierwszej kolejce rozgrywek A klasy Podokręgu Racibórz doszło do starcia dwóch zespołów, które przed sezonem miały swoje ambicje. LKS Owsiszcze podejmował u siebie spadkowicza z klasy okręgowej – LKS Gamów. Spotkanie rozpoczęło się od symbolicznej chwili ciszy, którą uczczono pamięć zmarłego byłego prezesa gospodarzy, Józefa Irzika.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 14.08.2026
14 sierpnia 202608:43

Nasz Racibórz 14.08.2026

Nasz Racibórz 07.08.2026
6 sierpnia 202620:53

Nasz Racibórz 07.08.2026

Nasz Racibórz 31.07.2026
30 lipca 202618:15

Nasz Racibórz 31.07.2026

Nasz Racibórz 24.07.2026
24 lipca 202611:18

Nasz Racibórz 24.07.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.