Taneczne podsumowanie roku szkolnego 2021/2022 za nami

Powiat Raciborski, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Zamek Piastowski w Raciborzu zaprosili mieszkańców powiatu i gości, w niedzielne popołudnie 5 czerwca 2022 r. na taneczne podsumowanie roku szkolnego 2021/2022.
Wydarzenie w dawnej piastowskiej siedzibie rozpoczęło się od powitania zaproszonych gości oraz uczestników przez dyrektor Zamku Piastowskiego w Raciborzu - Krystynę Niklewicz. Następnie głos zabrali Marek Kurpis - wicestarosta Powiatu Raciborskiego oraz Agnieszka Busuleanu – Jaksik - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu. Na scenie plenerowej, na dziedzińcu zaprezentowały się koła tańca: towarzyskiego, nowoczesnego oraz Maluszki. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.














































































![Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764514224img-0849-.jpg)





![Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764460725gre02362-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany