Queen Symfonicznie w Raciborzu. Pełna sala fanów w RCK

Na ten koncert raciborscy fani legendarnej grupy czekali rok. Miał się odbyć 21 stycznia, doszedł do skutku wczoraj, 15 stycznia. Orkiestra Alla Vienna zagrała w Raciborzy, oczywiście z aktorem wcielającym się w rolę Freddiego Mercury'ego.
Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Sala RCK była pełna.



























































































![Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780214795dsc-1838-.jpg)





![C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780269923photo-49-z-86-.jpg)

![Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780270822photo-36-z-41-.jpg)





























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany