Muzyka magicznej nocy. Tak w RCK-u witano nowy rok

Jaki Sylwester, taki cały nowy rok. Patrząc z tej perspektywy publiczność zgromadzona tego wieczoru w Raciborskim Centrum Kultury w nowym roku oczekiwać może tylko najlepszego! Był to wyjątkowy wieczór w towarzystwie najlepszym z możliwych – w towarzystwie muzyki i fantastycznych wykonawców.
Gala "Muzyka magicznej nocy" okazała się być prawdziwą ucztą dla ucha i oka. Doskonale skomponowany, dynamiczny i zaskakujący program koncertu, piękne głosy charyzmatycznych solistów oraz brawurowy taniec w barwnych kostiumach porwały publiczność. Lekka i inteligentna konferansjerka budziła salwy szczerego śmiechu.
Wszystko za sprawą wykonawców gali, którymi byli mistrzowie fortepianu - Czesław Majewski i Janusz Tylman, soliści - Joanna Stefańska-Matraszek (sopran), Dariusz Pietrzykowski (tenor), Ireneusz Miczka (baryton), Malina Kowalewski Band oraz zespół taneczny pod kierownictwem Sabiny Langner.
Na finalny efekt złożyła się także bajkowa scenografia i światła w znakomitej reżyserii Wacława Czarneckiego. Tego wieczoru wybrzmiały między innymi ponadczasowe kompozycje E. Griega, G. Rossiniego, V. Montiego, F. Chopina, które w nowych aranżacjach Majewskiego i Tylmana oraz brawurowym wykonaniu wirtuozów Malina Kowalewski Band brzmiały rewelacyjnie. Nie zabrakło muzycznych niespodzianek i zaskakujących interpretacji.
Wyjątkowy klimat koncertu stworzyła także atmosfera, jaką prowadzący Czesław Majewski i Janusz Tylman oraz pozostali artyści od pierwszych minut zbudowali z publicznością. Była to atmosfera pełna serdeczności, ciepła i otwartości, a także szacunku i dobrego humoru.
Publiczność euforycznie nagradzała Artystów oklaskami i okrzykami. Ponad trzygodzinny koncert zakończył się owacjami na stojąco i - jakby było mało - wielokrotnymi bisami. Widać Gala Sylwestrowa "MUZYKA MAGICZNEJ NOCY" w wykonaniu gwiazd programu telewizyjnego "Śpiewające fortepiany" spełniła wszelkie oczekiwania widzów. Klasa sama w sobie!


































![Kąpielisko letnie przy H2Ostróg w Raciborzu – opublikowano CENNIK, pokazano obiekt [WIDEO] Kąpielisko letnie przy H2Ostróg w Raciborzu – opublikowano CENNIK, pokazano obiekt [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17824605421782325712730398198-1362347445808668-3518755095657245390-n-.jpg)


![XXVII Pływadła ruszyły z Raciborza: Wielka wodna wyprawa rozpoczęta [FOTO i WIDEO] XXVII Pływadła ruszyły z Raciborza: Wielka wodna wyprawa rozpoczęta [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782564428dsc-5129-.jpg)










![Płonia świętuje początek lata: Dzielnica pełna energii i sąsiedzkiej integracji [FOTO i WIDEO] Płonia świętuje początek lata: Dzielnica pełna energii i sąsiedzkiej integracji [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782540241dsc-1372-.jpg)


![Ride the Flow! Oficjalnie otwarto nowy pumptrack w Kornicach [FOTO i WIDEO] Ride the Flow! Oficjalnie otwarto nowy pumptrack w Kornicach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782496380731059855-1346952254083672-4242227102521343498-n-.jpg)



![Tropikalny finał baraży. Krzanowice odwróciły losy meczu i wywalczyły awans [FOTO] Tropikalny finał baraży. Krzanowice odwróciły losy meczu i wywalczyły awans [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782597199pietro-krzano-baraz-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany