Kultura i edukacja16 sierpnia 201913:37
Warsztaty wokalne w Raciborskim Centrum Kultury

0
Reklama
Racibórz:
Od 13 do 14 sierpnia w pracowni wokalnej w Raciborskim Domu Kultury przy ul. Chopina 21, odbywały się warsztaty wokalne.
Uczestnicy mieli okazję pracować nad prawidłową emisją głosu, dykcją, artykulacją, oddechem oraz rytmem. W tym roku tematem przewodnim były piosenki z bajek takich jak „Merida Waleczna” czy „Tarzan”, które wykonywane były zarówno w języku polskim jak i angielskim o różnicowanym stopniu trudności. Jedenaścioro adeptów wokalistyki uczyło się jak funkcjonować w zespole oraz śpiewania w harmonii. Zajęcia poprowadziły Alicja Ploch – Burda oraz Joanna Skowyra.













![Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769540306img-3323-.jpg)
![Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785999993po-otwarciu-dw-rac-.jpg)






![Pirackie fire-show na wodzie. Jedyne takie przedstawienie w powiecie [ZAPOWIEDŹ] Pirackie fire-show na wodzie. Jedyne takie przedstawienie w powiecie [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785958220piratnonsimon-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany