Wystawa prac podopiecznych Stowarzyszenia PERSONA w Bibliotece na Ostrogu

Członkowie i podopieczni Stowarzyszenia PERSONA zaprezentowali swoje prace artystyczne podczas spotkania Klubu Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu. Wydarzenie wpisało się w światowe obchody Dnia Zdrowia Psychicznego pod hasłem „Aktywni mimo wszystko”.
Stowarzyszenie PERSONA na rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego od lat zwraca uwagę na problem chorób psychicznych, które dotykają zarówno dorosłych jak i dzieci. Wydarzenia takie jak to, które miało miejsce w bibliotece na Ostrogu – gdzie oprócz wernisażu wystawy odbył się także montaż słowno-muzyczny na temat zdrowia fizycznego i psychicznego w wykonaniu Zamkowej Grupy Teatralnej – są potrzebne, gdyż o zdrowiu psychicznych mówi się zdecydowanie za mało.
Biblioteka w Raciborzu zaprasza wszystkich zainteresowanych do obejrzenia wystawy w Filii nr 2 Ostróg, przy ul. Bielskiej 12.

















![Ogłoszenie konkursu ofert na udzielenie świadczeń zdrowotnych [OGŁOSZENIE] Ogłoszenie konkursu ofert na udzielenie świadczeń zdrowotnych [OGŁOSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769540306img-3323-.jpg)



![Muzyka filmowa, połączone chóry i ogień. Takiego wydarzenia na zamku jeszcze nie było! [ZAPOWIEDŹ] Muzyka filmowa, połączone chóry i ogień. Takiego wydarzenia na zamku jeszcze nie było! [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787564210koncert-cho-ro-w-.jpg)
![Strażacy interweniowali cztery razy. Zdarzenia w powiecie raciborskim [RAPORT 998] Strażacy interweniowali cztery razy. Zdarzenia w powiecie raciborskim [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787640989786123585-1107003561665518-1561905124415361303-n-2-.jpg)




![Hat-trick Strzelczyka, dublet Legierskiego. Tworków z pewną wygraną [FOTO] Hat-trick Strzelczyka, dublet Legierskiego. Tworków z pewną wygraną [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787559193photo-14-z-99-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany