Kultura i edukacja12 marca 201011:19
W Šilherovicach podsumowano współpracę

0
Reklama
Zagranica:
Wczoraj w Šilheřovicach odbyło się spotkanie podsumowujące współpracę w 2009 roku przygranicznych partnerskich gmin, którymi są: Krzyżanowice, Šilheřovice, Píšť i Hat'. Omówiono także plany wspólnych imprez i działań na rok 2010.
Efektem spotkania będzie kolejny już kalendarz wspólnych polsko-czeskich imprez, który umieszczony zostanie na www.krzyzanowice.pl w zakładce "Współpraca zagraniczna".
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele gmin czeskich: Martin Čecháček – starosta z Šilheřovic, Werner Vyletělek – wicestarosta z Hat'i, František Jaroš – starosta Píšťe oraz wójt gminy Krzyżanowice Leonard Fulneczek i jego zastępca Gerard Kretek, a także osoby odpowiedzialne za kulturę, współpracę i promocję w poszczególnych gminach.
UG



























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany