Konkurs tańca w Trzynastce

Jeszcze tylko parę dni i karnawał dobiegnie końca. Aby jak najlepiej wykorzystać ten czas panie ze świetlicy, Justyna Kołodziej i Bożena Kunikowska – Bula zorganizowały uczniom klas I - III kurs tańca. Młodzi tancerze przygotowali własną choreografię i stroje. Dominowały utwory Michaela Jacksona.
Karnawał dobiega końca, zatem należy wykorzystać każdą chwilę na taneczną zabawę .Tak też zrobili uczniowie SP 13. Dziś po południu panie ze świetlicy Justyna Kołodziej i Bożena Kunikowska - Bula zorganizowały konkurs tańca dla najmłodszych uczniów. – U nas to już tradycja. Zawsze pod koniec karnawału organizujemy konkurs tańca. Dzieci same przez weekend przygotowują choreografię i stroje. My wybieramy królową i króla parkietu – mówi Bożena Kunikowska - Bula. W tym roku dominowały utwory Michaela Jacksona oraz światowe, dyskotekowe przeboje.
Swoje prezentacje młodzi artyści dopracowali do perfekcji. Oprócz odpowiedniego stroju nie zapomnieli o makijażu i rekwizytach. Jedni przebrani za gwiazdy Hip-Hopu, inni za M. Jacksona, dziewczynka za hiszpankę, a chłopiec za żyrafę. Był też pirat i cheerleaderki.
– Jesteśmy Rockowe Dzidzie i zatańczymy do piosenki Pamperap – mówią Jula z Julią. Ich kolega Adam przebrał się za Jacksona i to właśnie do jego utworu zatańczył. Podobnie jak Paulina z Pauliną i Agnieszka. Następna Paulina przygotowała układ taneczny do piosenki O-Zone, Dragostea din tei.
Po konkursie odbyła się wspólna karnawałowa zabawa dla wszystkich dzieci uczęszczających do świetlicy i słodki poczęstunek.
(k)


































![Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782377806zrzut-ekranu-2026-06-25-o-10-56-25-.png)














![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany