Władze Kuźni Raciborskiej doceniły pedagogów

17 października w restauracji Nad Rudą odbyło się spotkanie z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy placówek znajdujących się w gminie Kuźnia Raciborska oraz zaproszeni nauczyciele.
Była to okazja, by podziękować dyrektorom i nauczycielom za ich całoroczną pracę, zaangażowanie oraz osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Zastępca Burmistrza Sylwia Brzezicka-Tesarczyk wręczyła przyznane Nagrody Burmistrza za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, trud włożony w edukację, konsekwencję w nauczaniu i wychowaniu oraz za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy i kształtowania postaw. Nagrody otrzymali: Adrian Plura, Kinga Apollo, Kornelia Hoinza, Kornelia Reichel, Sabina Chroboczek-Wierzchowska oraz Gabriela Brzeźniak. Szczególne gratulacje z okazji otrzymania Nagrody Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymał Wojciech Gdesz. To wyjątkowe docenienie pracy nauczyciela Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej.
Gratulacje z okazji uzyskania w roku szkolnym 2018/2019 wyższego stopnia awansu zawodowego otrzymali: Karol Skwarski, Agnieszka Siedlaczek, Weronika Wojcieszek oraz Daria Bobrzik-Szecówka, która uzyskała stopień nauczyciela mianowanego i składała uroczyste ślubowanie. Podziękowanie za zaangażowanie i pracę na rzecz gminnej oświaty otrzymali: Renata Domańska, Edyta Depta, Halina Rogosz i Dariusz Oleszowski. Burmistrz, dziękując wszystkim za ich pracę i zaangażowanie, życzyła radości, wytrwałości oraz satysfakcji z pracy zawodowej. W imieniu nauczycieli głos zabrał Wojciech Gdesz, który mówił o etosie nauczyciela.


















![Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767893765img-4030-.jpg)









![Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17680332571768029427dsc-4761-2-.jpg)










![Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768070192dsc-9998-.jpg)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany