Kultura i edukacja7 grudnia 200919:35
Pasztet półsłodki, czyli zabawa w musical

0
Reklama
W piątek w Młodzieżowym Domu Kultury wystawiono spektakl kabaretowy pt. Pasztet półsłodki, czyli zabawa w musical. Spektakl przygotowały grupy artystyczne placówki: grupa teatralna IRREALIS pod kierunkiem Pana Andrzeja Biskupa oraz zespół wokalny MIRAZ pod kierunkiem Pani Elżbiety Biskup.



























































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany