Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja19 maja 201616:41

IX Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej - konkurs tańca

IX Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej - konkurs tańca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W ramach IX Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej, którego głównym organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu oraz Starostwo Powiatowe w Raciborzu, dzisiaj w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury odbył się konkurs tańca. Na scenie wystąpiły zespoły z RCK, MDK, ZSO w Rudniku, świetlicy w Wojnowicach, Studia Tańca La Fiesta, ZSO w Kuźni Raciborskiej oraz ZSP w Borucinie.

Tanecznym krokiem przywitaliśmy czwartkowy poranek w RCK. 19 maja 2016 odbył się Konkurs Tańca w ramach IX Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej. W konkursie wzięło udział 18 grup tanecznych w 4 kategoriach: Show Dance, Street Dance, Art Dance i Taniec Towarzyski. Jury wyłoniło następujących Laureatów: 

Grupy: Sanssouci – Kids Street Dance, Piratki oraz Halloween (Zespół Szkół Ogólnokształcących Rudnik), 
Grupy: Zyg-Zag I, II, III oraz IV (Świetlica Wojnowice)
Grupy: Szajka, Szał, Rewia, Mini Rewia oraz Allora Dance (Młodzieżowy Dom Kultury Racibórz)
Klasa II B oraz III B (Zespół Szkół Ogólnokształcących Kuźnia Raciborska)
Zespół Taneczny Mini Skaza (Raciborskie Centrum Kultury)

Już dziś serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i Laureatom.  Szczegółowe wyniki poznamy podczas Koncertu Finałowego 1 czerwca o godz. 15:00 (RCK RDK ul. Chopina 21, sala widowiskowa), na którym zaprezentują się Laureaci wszystkich konkursów IX Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej, którego głównym organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu.


Autor: Katarzyna Kubik,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 grudnia 202509:48

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO]

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Obchody 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu stały się okazją do spotkania kilku pokoleń absolwentów, nauczycieli i uczniów. Kulminacyjnym punktem jubileuszu była uroczysta gala, która podkreśliła znaczenie szkoły w historii miasta i regionu.

Mirosław Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 grudnia 202512:41

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wydarzenie ma charakter integracyjny. Pociągiem przyjechali do Raciborza, by bawić się na dziedzińcu zamkowym wychowankowie placówek specjalnych z całego województwa. 

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.