Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja2 marca 201610:04

Marcowy prezent od Ibuk Libra dla czytelników biblioteki

Marcowy prezent od Ibuk Libra dla czytelników biblioteki  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Raciborska biblioteka, która umożliwia bezpłatny dostęp do e-booków, proponuje swoim czytelnikom marcowy prezent od Ibuk Libra – książkę „Niepewność przekleństwem kobiet” autorstwa Helene Lerner. 

Jeśli rozejrzysz się wokół siebie, na pewno znajdziesz przynajmniej jedną kobietę, która nie wykorzystuje swojego potencjału, a powinna zajmować wysokie stanowisko, być liderką, przywódcą. Być może to Twoja przyjaciółka, a może Ty?

Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego kobiety nie dość często zajmują stanowiska wyższego szczebla w biznesie, polityce, organizacjach pozarządowych? Problemem jest pewność siebie rozumiana jako odwaga podejmowania działań, których rezultatów nie da się przewidzieć. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana! A perfekcjonistki, które podejmują jedynie działania skazane na sukces, nie podejmując ryzyka, z reguły nie osiągają swoich celów. Ta książka ma pokazać, że kobiety sukcesu też czasem się boją, ale mimo strachu podejmują wyzwania, działają.

Bazując na doświadczeniu swoim, uznanych kobiet biznesu oraz badaniu ankietowym przeprowadzonym wśród kobiet pracujących, autorka przedstawia praktyczne strategie, aby obalić mit niepewności i lepiej radzić sobie z trudnościami i uprzedzeniami na rynku pracy. Dla swoich czytelniczek stworzyła również trzydzieści Iskierek Pewności Siebie - prostych i skutecznych ćwiczeń, których zastosowanie pomoże w rozwoju kariery zawodowej zarówno liderkom, jak i kobietom, które dopiero marzą o awansie.

Marzec to dobra okazja, aby świętować Dzień Kobiet, dlatego rozpoczynamy od książki "Niepewność przekleństwem kobiet". Mamy nadzieję, że dzięki tej lekturze Czytelniczki odnajdą motywację do walki z trudnościami i uprzedzeniami na rynku pracy.

Książkę można wypożyczyć dzięki bezpłatnemu dostępowi do platformy książek elektronicznych Ibuk Libra, bez wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i nocy. Konieczny jest jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii raciborskiej biblioteki. Liczba e-booków na platformie Ibuk Libra, z których mogą korzystać bezpłatnie czytelnicy biblioteki liczy 2485 tytułów.

Szczegółowe informacje w poszczególnych oddziałach i filiach biblioteki. Zapraszamy do lektury!

Autor: MiPBP w Raciborzu,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport27 czerwca 202623:54

Tropikalny finał baraży. Krzanowice odwróciły losy meczu i wywalczyły awans [FOTO]

Tropikalny finał baraży. Krzanowice odwróciły losy meczu i wywalczyły awans [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

W prawdziwie tropikalnych warunkach rozegrano finałowy mecz barażowy o awans do klasy okręgowej na sezon 2026/2027. Słupki rtęci przekraczały 30 stopni Celsjusza, a dodatkowym przeciwnikiem dla piłkarzy był palący bezlitośnie słońcem upał. Mimo wymagających warunków zarówno Start Pietrowice Wielkie, jak i KS 1905 Krzanowice zameldowały się na boisku przy ulicy Krawieckiej, gotowe do walki o jedno z najważniejszych zwycięstw w sezonie.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 czerwca 202607:33

Noc Kultury 2051 otworzyła jubileusz 25-lecia RCK

Noc Kultury 2051 otworzyła jubileusz 25-lecia RCK - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mirosław Kościelniak
Sport28 czerwca 202622:59

Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO]

Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W ekstremalnie trudnych warunkach atmosferycznych rozegrany został finał baraży o awans do klasy A Podokręgu Racibórz na sezon 2026/2027. Na boisku w Krzyżkowicach zmierzyły się miejscowy Naprzód oraz LKS Ocice. Termometry wskazywały temperaturę zbliżoną do 40 stopni Celsjusza, co oznaczało jeszcze większy upał niż podczas sobotniego barażu rozegranego w Pietrowicach Wielkich.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.06.2026
25 czerwca 202620:19

Nasz Racibórz 26.06.2026

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.