Uczniowie ZSO w Tworkowie z wizytą u raciborskich stróżów prawa

Komendę Powiatową Policji w Raciborzu odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tworkowie. Młodzież zapoznała się ze specyfiką zawodu policjanta.
Uczniów w swoim gabinecie przyjął Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu insp. dr Paweł Zając. Komendant odpowiadał na liczne pytania gości, opowiadając o specyfice pracy w policji. Ponadto zwiedzający mieli okazję w rzeczywistości obejrzeć sprzęt policyjny, który jest używany przez raciborskich stróżów prawa. Największą atrakcją dla gimnazjalistów był pokaz posłuszeństwa psa służbowego zademonstrowany przez przewodnika psa służbowego aspiranta sztabowego Andrzeja Kantykę. Wizycie uczniów towarzyszyła świetna atmosfera połączona z dużym zaangażowaniem młodzieży. Spotkania te na dobre wpisały się w kalendarz działań szkoleniowych raciborskiej policji.















![XXVII Pływadła na półmetku w Turzu [FOTO] XXVII Pływadła na półmetku w Turzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782672266photo-11-z-96-.jpg)
![Dogtrekking w Nędzy przyciągnął tłumy. Sport i pomoc zwierzętom podczas VI Festiwalu Górnej Odry [FOTO] Dogtrekking w Nędzy przyciągnął tłumy. Sport i pomoc zwierzętom podczas VI Festiwalu Górnej Odry [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782639842photo-51-z-100-.jpg)





![Dwa dni świętowania 90-lecia LKS Gamów [FOTO] Dwa dni świętowania 90-lecia LKS Gamów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178276247190lks-2026-105-von-145-.jpg)
![Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] Baraż w piekarniku. Naprzód Krzyżkowice rozbił Ocice w finale walki o A klasę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782680206krzyzkowice-ocice-baraz-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany