Wystawa uczniów Liceum Plastycznego w RCI

Od 15 października 2015 roku w galerii Raciborskiego Centrum Informacji można oglądać wystawę prac uczniów Liceum Plastycznego w Raciborzu.
Wystawa obejmuje prace uczniów klas I, III i IV raciborskiego Liceum Plastycznego z przedmiotów: rysunek i malarstwo. Prace przedstawione na wystawie to cykl obrazów dotykających pięciu tematów: portret, postać, zwierzęta, kwiaty oraz martwa natura. Obrazy wykonane są w technikach malarstwa akrylowego i malarstwa akwarelowego oraz rysunku ołówkiem. Prace uczniów Liceum Plastycznego pokazywane są na licznych wystawach powiatu raciborskiego i powiatów ościennych oraz zajmują najwyższe nagrody w prestiżowych konkursach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wystawę w RCI można oglądać do 16 listopada 2015 roku.















![Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773827025zrzut-ekranu-2026-03-18-o-10-39-08-.png)


![Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773918942img-20260319-111956-.jpg)


![Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773823750zrzut-ekranu-2026-03-18-o-09-48-45-.png)











































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany