Kultura i edukacja13 października 201509:08
Fiku-miku pożegnało słoneczne dni

0
Reklama
Racibórz:
Za oknami pierwszy śnieg. Skończyło się lato i ciepłe dni. Dzieci uczęszczające na zajęcia do Raciborskiego Centrum Kultury wykorzystały piękną pogodę spędzając czas na świeżym powietrzu.
Bawiliśmy się w ogrodzie i wybraliśmy się na wycieczkę. Maluchy poznały już kredki, farbki, nożyczki, instrumenty muzyczne. Wiemy już, które dzieci są odważne, a które nieśmiałe. Powoli uczymy się imion kolegów i koleżanek. Temu właśnie służy nasza galeria zdjęć, do której właśnie zapraszamy. Pozdrawiamy dzieci z Raciborza i okolic i życzymy ciepłej jesieni.































































![Tragiczny finał wyprzedzania na DK45 [KOMUNIKAT POLICJI] Tragiczny finał wyprzedzania na DK45 [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178660364255-951086-2-.jpg)
![Zderzenie Audi i VW Passata na drodze Racibórz–Lubomia [FOTO] Zderzenie Audi i VW Passata na drodze Racibórz–Lubomia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1786713019img-6511-.jpg)













































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany