III edycja powiatowego konkursu muzycznego z języka angielskiego w gimnazjum Pietrowicach Wielkich

W konkursie również wzięły udział 2 uczennice ze szkoły gospodarza. Do pracy w jury organizatorzy konkursu zaprosili osoby która na co dzień związane są z muzyką: Panią Zuzannę Tomaszewską, Panią Beatę Piwowarczyk oraz zespół The trAst w składzie: Adam Przysiężniuk, Robert Ploch oraz Radosław Rychlik. Już od pierwszej piosenki zarówno widownia, jury, opiekunowie uczniów i organizatorki, Dorota Olbrich i Anna Przysiężniuk, wiedziały, że konkurs będzie na bardzo wysokim poziomie. Po burzliwych naradach jurorzy postanowili nagrodzić 6 wspaniale zaśpiewanych piosenek a także przyznać jedno wyróżnienie. Zwycięzca został Kamil Klimek z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Lubomi, II miejsce ex aequo zajęły Julia Różycka z gimnazjum w Pietrowicach Wielkich oraz Aleksandra Kajstura z gimnazjum nr 3 w Raciborzu. Na III miejscu znalazła się aż trójka wykonawców: Magdalena Pohlmann z Krzanowic, duet Mateusz Stawinoga oraz Filip Wołek z gimnazjum nr 2 w Raciborzu, Natalia Bedrunka z ZSO w Chałupkach. Wyróżnienie otrzymał duet z Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Nędzy, Katarzyna Pala i Hanna Galas. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom i zapraszamy za rok.
Autor tekstu: Anna Przysiężniuk










































![Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871045598333448-900629152302961-443722479592108171-n-2-.jpg)














![Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871592image00007-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany