Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja5 maja 201513:05

ZSZ i ZSBiRR – odwiedziliśmy uczniów po maturze z matematyki

ZSZ i ZSBiRR – odwiedziliśmy uczniów po maturze z matematyki  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym już za maturzystami. Uczniowie zmierzyli się z 25 zadaniami zamkniętymi i 9 otwartymi. Jakie wrażenia po egzaminie w ZSZ i ZSBiRR? 

– Mam mieszane uczucia. Wczoraj chyba poszło mi lepiej. Jutra nie boję się w ogóle – powiedziała nam Paulina z ZSZ.

– Jesteśmy bardzo zadowolone z tego, jak nam poszło. Podejrzewałyśmy, że będą zadania z prawdopodobieństwa i obliczania drogi i nie pomyliłyśmy się. Wczorajsza matura też nie była trudna – twierdzą zgodnie Martyna i Natalia z ZSBiRR. – Myślałam, że będzie gorzej. Do jutrzejszego egzaminu podchodzę już na zupełnym ludzie – dodaje Natalia.

– Myślę, że z zadaniami zamkniętymi poradziłam sobie bardzo dobrze, z częścią otwartą też nie poszło mi najgorzej. Zresztą wczorajszy egzamin był jak dla mnie gorszy, najgorszy czeka mnie jutro – opowiedziała nam Emilia.

– Myślę, że zdam. Nie było aż tak źle. Zeszłoroczna matura z matematyki była trudniejsza – mówi Sandra. – Tak, była trudniejsza. Wczoraj jeszcze się razem uczyłyśmy i rozwiązywałyśmy zadania z zeszłego roku – zgadza się z koleżanką Ania.

Magda, Natalia i Asia są zgodne: wolą matematykę od polskiego, dlatego to wczorajszy dzień był dla nich gorszy.

Jutro egzamin napiszą osoby, które wybrały język angielski. 

Autor: Teresa Besz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 stycznia 202612:27

Dariusz Polowy: Podejmiemy działania by uchronić oświatę przed błędami prezydenta Wojciechowicza [WIDEO]

Dariusz Polowy: Podejmiemy działania by uchronić oświatę przed błędami prezydenta Wojciechowicza [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
50
Racibórz:

We wtorek, 27.01., przed Urzędem Miasta dbyła się konferencja prasowa klubu radnych Silny Racibórz. Spotkanie poświęcono planowanym zmianom w raciborskiej oświacie, które – zdaniem opozycyjnych radnych – są obarczone licznymi błędami, brakiem długofalowej wizji oraz niewystarczającą analizą skutków finansowych i organizacyjnych. Krytyka dotyczyła działań prezydenta Jacka Wojciechowicza oraz sposobu prowadzenia dialogu ze środowiskiem oświatowym i mieszkańcami.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.