Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja13 lutego 201512:06

Seniorzy świętowali w OSP Raszczyce

Seniorzy świętowali w OSP Raszczyce - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region: W środę 11 lutego, z okazji Światowego Dnia Chorego, odbył się Dzień Seniora w OSP w Raszczycach. Obchody rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w intencji chorych i seniorów.

Po mszy świętej seniorzy udali się do OSP. - Salę udostępnił za darmo prezes OSP Arnold Powalla. Imprezę, która zresztą odbyła się nie pierwszy raz, przygotowali i ufundowali nasi parafianie, państwo Jolanta i Roman Makulikowie - opowiada proboszcz raszczyckiej parafii, ks. Marek Kirszniok.

Seniorzy zasiedli do posiłku, po którym nastąpiła część artystyczna spotkania. Najpierw wystąpił zespół z Centrum Terapii Zajęciowej Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu pod kierownictwem Gracjana Humeniuka. Następnie gości zabawiał zespoł Mirka Jędrowskiego. Na koniec chorzy otrzymali od organizatorów owoce. 

optometrystka_nowa

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport11 maja 202621:24

Forteca bez przełamania w starciu z Tworkowem [FOTO]

Forteca bez przełamania w starciu z Tworkowem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W ciepłe, niedzielne popołudnie 10 maja na stadionie w Tworkowie rozegrano mecz pomiędzy lokalnym LKS Tworków a Fortecą Świerklany w ramach rozgrywek V ligi. Spotkanie - choć jednostronne - było dynamiczne i obfitowało w liczne akcje obu drużyn, jednak to gospodarze wyszli z tego spotkania zwycięsko.

Oskar Tomeczek
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport11 maja 202610:13

Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO]

Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

Sporo emocji dostarczył kibicom mecz pomiędzy LKS 1908 Nędza a Naprzodem 32 Syrynia. Spotkanie rozegrane 10 maja przy ulicy Sportowej długo nie zachwycało skutecznością, ale w końcówce wynagrodziło widzom cierpliwości. Gdy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Syryni, gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania i uratować niezwykle cenny punkt w walce o utrzymanie.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.