Gry ruchowe w trzeci dzień ferii w Bibliotece

Trzeci dzień ferii przyniósł dzieciakom niespodziankę w postaci gier ruchowych na Xbox One. Specjalnie na tę okazję biblioteka zakupiła urządzenie i gry, które nawet w zimowe, ponure i zimne dni zmuszą uczestników ferii do intensywnego ruchu.
Dziewczynki szalały do upadłego próbując naśladować w tańcu największe gwiazdy estrady i zdobywały na tym polu spore osiągnięcia. Chłopcy natomiast zdecydowanie woleli trenować przeróżne dyscypliny sportowe od wyścigów na skuterach wodnych po tenis i wspinaczkę. Okazało się, że jest to bardzo ciekawa alternatywa na spędzanie wolnego czasu. Dzieci nie siedzą bowiem przed monitorem, a świetnie się bawią angażując wszystkie mięśnie.
Po tak absorbującym poranku zasiedliśmy na dywanie, aby tym razem posłuchać opowieści o magicznych zwierzętach występujących w serii książek o Harrym Potterze. Wykorzystując swoją wyobraźnię wykonaliśmy potem własne zwierzaki z baloników. Powstały więc liczne klony Hedwigi, Errola i Świstoświnki. Na zakończenie obejrzeliśmy fragment filmu „Harry Potter i kamień filozoficzny”.









































![Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO] Szkoła to nie statystyka. Głos społeczności Trzynastki wobec uchwały intencyjnej [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770058070img-20260202-160423-.jpg)
















![Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO] Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769901177622382653-1384165090173481-6325711904540068174-n-.jpg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany