Uczniowie ZSZ zakończyli rok szkolny

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Raciborzu podsumowali dziś rok szkolny. W uroczystości wziął udział starosta powiatu raciborskiego Adam Hajduk, który wręczył wyróżnienia i nagrody uczniom, którzy zaangażowali się w projekt ekologiczno-chemiczny "Chemia na straży źródeł życia".
Dyrektor ZSZ Bożena Chudzińska-Latacz złożyła gratulacje wyróżniającym się w nauce uczniom, a także tym, którzy wyróżnili się w działalności na rzecz szkoły. - Trupa teatralna, która deklarowała występ artystyczny, niestety przeżywa załamanie nerwowe z powodu czarnych chmur wiszących nad naszą szkołą - żartowali prowadzący (chodzi o planowane połączenie ZSZ i ZSBiRR - przyp. red.). - Dziękujemy za nachalne, natrętne, do znudzenia powtarzane nam uwagi, że pisanie smsów nie jest żadną konkurencją wobec sztuki epistolarnej, za słowa i gesty pełne ironii, których nasze niewinne serduszka nie potrafią do dziś zinterpretować, za władzę, która dzieli uczniów na "naszych" i "tych z innych województw". W naszym świecie każde dziecko powinno dostać lizaka - mówili uczniowie prowadzący uroczystość kończącą rok szkolny.
Uczniowie ZSZ napisali wraz ze swoimi nauczycielami projekt i odnieśli ogromny sukces - ich projekt, spośród ok. 500 nadesłanych z całej Polski, znalazł się w tych zwycięskich.
Wyróżnieni uczniowie realizujący projekt "Chemia na straży źródeł życia" to:
1. Martin Rydygel
2. Bartosz Raczkowski
3. Michalina Franica
4. Agnieszka Jaroszewicz
5. Agnieszka Pieróg
6. Aleksandra Kołodziej
7. Małgorzata Hibner
8. Małgorzata Cycoń
9. Sandra Juzefus
10. Dawid Walach
Sisi






































![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)









![Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO] Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774786824photo-55-z-61-.jpg)

![Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Owacje na stojąco dla scholi Od Serca [FOTO i WIDEO] Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Owacje na stojąco dla scholi Od Serca [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774819408dsc-5717-.jpg)


![Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO] Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774784780photo-38-z-87-.jpg)
























![Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774896039wfosigwkatowice-0137-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany