Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja10 lutego 201209:54

"W ciemności" podbija Racibórz

0
Reklama

Film w reżyserii Agnieszki Holland "W ciemności" odnosi coraz większy sukces w Polsce i na świecie. Jak bilety na ten film sprzedają się w Raciborzu? - Zainteresowanie jest dużo większe niż wszelkimi innymi produkcjami - zdradził nam kierownik Kina Bałtyk, Krystian Haas.

24 stycznia ogłoszone zostały nominacje do najważniejszych nagród filmowych na świecie - Oscarów. "W ciemności", film Agnieszki Holland, opowiadający historię o Żydach ukrywających się w kanałach Lwowa, ma szansę zdobyć statuetkę w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". Scenariusz oparty jest na faktach.

Dzieło Agnieszki Holland zebrało już wiele entuzjastycznych opinii. Ludzie chętnie wybierają się do kin chcąc zobaczyć poruszającą historię i grę aktorską na odpowiednim poziomie. Aby przekonać się czy także w Raciborzu film odnosi sukces, postanowiliśmy zapytać kierownika Kina Bałtyk - Krystiana Haasa. - Przyznaję, zainteresowanie filmem "W ciemności" jest naprawdę ogromne. Ludzie chętnie przychodzą na tę produkcję. Również niektóre raciborskie zakłady pracy postanowiły wykupić bilety - powiedział Haas. Jak udało nam się dowiedzieć RAFAKO wykupiło około 100 biletów, Sąd Rejonowy i Urząd Miasta po 50 sztuk. Dotychczas na filmie "W ciemności" w Kinie Bałtyk było 856 widzów.

Na seans można się jeszcze wybrać do raciborskiego kina w weekend - 11 i 12 lutego o godz. 13.45. - Ze względu na niesłabnące zainteresowanie filmem "W ciemności" postanowiliśmy, że będzie można go jeszcze zobaczyć w naszym kinie pod koniec lutego - zapewnia kierownik Haas.

Sisi

fot. Internet

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.