Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja13 grudnia 201112:22

XX WOŚP w Raciborzu z zespołem Kurczat

XX WOŚP w Raciborzu z zespołem Kurczat - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 8 stycznia 2012 w Raciborzu. Koncerty i licytacje odbywać będą się w sali widowiskowej RCK przy ul. Chopina. Na Rynku natomiast planowane są rycerskie pokazy i fire show. Zainteresowani włączeniem się w akcję powinni zjawić się w RCK 20 grudnia.

Organizacją XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w czasie którego pieniądze zbierane będą na rzecz wcześniaków, w naszym mieście zajęło się, podobnie jak w roku ubiegłym, Raciborskie Centrum Kultury. Wiadomo już, że w sali widowiskowej przy Chopina zagrają takie zespołu jak Kurczat czy Herezis. Będą licytacje i ambulans, w którym oddać będzie można krew. Nie zabraknie Drengów znad Górnej Odry, którzy zadbają a pokazy rycerskie. A na finał przewidziano fire show. - To będzie takie nasze Światełko do nieba - wyjaśnia dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury Janina Wystub, która podkreśla, że szczegóły dotyczące programu są jeszcze ustalane.

Zainteresowani włączeniem się w akcję w charakterze wolontariuszy powinni przyjść do RCK przy ul. Chopina 20 grudnia o godz. 16.00. - Wtedy odbędzie się pierwsze organizacyjne spotkanie - kończy dyrektor RCK.

JaGA

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności30 marca 202615:55

Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO]

Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
118
Racibórz:

W poniedziałek, 30 marca, przed siedzibą Powiatowego Urzędu Pracy odbyła się konferencja prasowa posła Prawa i Sprawiedliwości Michała Wosia. W spotkaniu uczestniczyli także radni powiatowi PiS: Magdalena Lenort, Tomasz Kusy oraz Krzysztof Bajerski. Głównym tematem konferencji była sytuacja na rynku pracy w regionie oraz jej konsekwencje dla mieszkańców.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.