Kultura i edukacja9 grudnia 201121:23
Benefis Wandy Gizickiej

0
Reklama
Poezja i okruch radości w barwach pór roku to hasło benefisu raciborskiej poetki Wandy Gizickiej, który odbył się dzisiaj w Raciborskim Centrum Kultury. Wiersze raciborzanki recytowali uczniowie Ekonomika przygotowani przez polonistkę Teresę Okaj. Wysłuchać ich przyszli m.in. wiceprezydent i wicestarosta.


























































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany