Kultura i edukacja9 grudnia 201111:42
100 przedszkolaków wystąpiło w RCK

0
Reklama
Wczoraj w Raciborskim Centrum Kultury zaprezentowały swoje artystyczne zdolności dzieci z Przedszkola nr 15 w Raciborzu. Wystąpiło 100 małych artystów, a oklaskiwali ich najbliżsi . To już po raz trzeci placówka zorganizowała występy swoich podopiecznych na prawdziwej scenie.


































































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany