Myslovitz i Łukasz zapraszają

Zespół Myslovitz oraz Łukasz Kądziołka zapraszają 5 listopada w sobotę na godz. 17:00 do Raciborskiego Centrum Kultury na ul. Chopina 21. Odbędzie się tam festiwal interpretacji utworów Myslovitz. Na scenie m.in. TrzyDwa%UHT, Kurczat, A4, Ela Skrzymowska & Friends. Wstęp bezpłatny.
Odbędzie się tam festiwal interpretacji utworów Myslovitz. Lokalne zespoły zaprezentują swoje interpretacje wybranego utworu z repertuaru zespołu Myslovitz. Na scenie wystąpią: TrzyDwa%UHT, Kurczat, A4, Ela Skrzymowska & Friends, IVC, Agnieszka Busuleanu-Jaksik, Leon Leonidas, GokArt, Zuzana oraz Bez Dodatku Cukru. Jeden z zespołów otrzyma szansę profesjonalnego nagrania interpretacji w regionalnej rozgłośni radiowej Polskiego Radia, która następnie będzie emitowana na falach radia.
Podczas festiwalu wystąpią również: Beatkillaz oraz Kabaret suche kluski z Rybnika.
Organizatorzy: Radio Mittendrin, PWSZ w Raciborzu, Stowarzyszenie Ofensywa oraz RCK chcą za pomocą festiwalu zwrócić uwagę na problem Łukasza Kądziołki, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym z niedowładem kończyn górnych i dolnych.
Festiwal ma na celu pomóc zebrać pieniądze na leczenie, rehabilitację i zabieg dla Łukasza, który kosztuje 150.000 zł.
Absolwent raciborskiej PWSZ jest podopiecznym fundacji dzieciom Zdążyć z pomocą. (http://www.dzieciom.pl/4969).
Można mu pomóc bezpośrednio wpłacając pieniądze na konto fundacji: Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Bank Pekao S.A. I O/Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
tytułem: 4969 Kądziołka Łukasz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Więcej informacji na http://www.facebook.com/event.php?eid=277511488945911
Patronat honorowy nad festiwalem objęli: Miasto Racibórz oraz Powiat Raciborski.
Zacni sponsorzy oraz ludzie dobrej woli poszukiwani!




![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)










![Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO] Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774786824photo-55-z-61-.jpg)
![Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Owacje na stojąco dla scholi Od Serca [FOTO i WIDEO] Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Owacje na stojąco dla scholi Od Serca [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774819408dsc-5717-.jpg)



![Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO] Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774784780photo-38-z-87-.jpg)























![Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774896039wfosigwkatowice-0137-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany