Kultura i edukacja5 maja 201109:08
W konkurencji o Unii niepokonani

0
Reklama
W tegorocznym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej niepokonani okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Raciborzu: Patrick Kakuba, Ola Monkiewicz i Michał Kośmider. Ich wychowawczynie nie ukrywają, że sukces poprzedziły 2-letnie przygotowania. - W zeszłym roku zajęliśmy IV miejsce - wspominają.
I miejsce w tegorocznej edycji Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej należy do przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 4 w Raciborzu: Patricka Kakuba, Oli Monkiewicz i Michała Kośmidra. Do konkursu przygotowaliśmy się 2 lata. – W zeszłym roku zajęliśmy IV miejsce. W tym roku wygraliśmy! – nie kryją zadowolenia opiekunki zwycięzców, Beata Książek i Marzenna Mruk-Otulak. – Gratulujemy pozostałym drużynom – kończą.
(oprac. JaGA)






























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)











![Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] Nowy plac zabaw w Pawłowie oficjalnie oddany do użytku. Proboszcz pokropił i zjechał na zjeżdżalni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782377806zrzut-ekranu-2026-06-25-o-10-56-25-.png)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany