Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja28 listopada 200800:00

Wieczór przy świecach

Wieczór przy świecach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

W piątek 21 listopada odbył się kolejny i tradycyjny już  poetycko – muzyczny Wieczór przy świecach w Centrum Kultury w Tworkowie. Zgromadził on ponad 100 uczestników, którzy w kawiarnianej atmosferze wsłuchiwali się w piękne głosy młodych wokalistek zespołu wokalnego „Miraż” działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu.

Ciekawe aranżacje znanych światowych przebojów, nostalgicznych piosenek przerywane były poezją Andrzeja Biskup. Tworkowski koncert był częścią obchodów 15-lecia zespołu działającego pod kierunkiem Elżbiety Biskup. Zespół wokalny „Miraż” od wielu lat współpracuje z Gminnym Zespołem Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Tworkowie i ubogaca życie kulturalne gminy Krzyżanowice, dlatego bardzo się cieszę że jedyny koncert poza Raciborzem w ramach obchodów jubileuszu Zespołu mógł odbyć się w Centrum Kultury – dodaje Grzegorz Utracki, organizator wieczoru. W zespole „Miraż” śpiewało bądź nadal śpiewa wiele dziewczyn, które pierwsze kroki stawiały właśnie w naszych zespołach jak Anna Wyszkoni – najsłynniejsza z byłych wokalistek, dziś wokalistka zespołu „Łzy”. Po koncercie jeszcze długo trwały „kawiarniane” rozmowy przy kawie i ciasteczkach.

Wręczono nagrody w II Gminnym Konkursie Fotograficznym Gmina Krzyżanowice w fotografii. I nagroda - nie przyznano, II nagroda - Barbara Mucha, III miejsce ex aequo: Ewa Juraszek i Maciej Somerla

Grzegorz Utracki

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport27 grudnia 202523:45

Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO]

Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Święta, święta i po świętach. Na parkiet hali OSiR powrócili piłkarze halowi występujący w raciborskiej lidze futsalu. Rozegrano dwa pojedynki pierwszoligowe, które dostarczyły wielu emocji. Zobacz obszerną galerię zdjęć z obu meczów.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.