Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja25 sierpnia 202417:51

Osmar Pegudo roztańczył Racibórz na bulwarach [RELACJA NA BIS FOTO i WIDEO]

Osmar Pegudo roztańczył Racibórz na bulwarach [RELACJA NA BIS FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W piątek, 23 sierpnia, Racibórz znowu rozbrzmiewał rytmami latino za sprawą corocznej Potańcówki Latino, organizowanej przez Raciborskie Centrum Kultury na Bulwarach Nadodrzańskich. Główną gwiazdą wieczoru był charyzmatyczny Kubańczyk, Osmar Pegudo, który po raz kolejny podbił serca raciborzan swoim DJ-setem, przeplatanym grą na instrumentach perkusyjnych oraz animacjami tanecznymi.

Już od godziny 20:00, bulwary zamieniły się w parkiet pełen energii, gdzie tańczący bawili się do późnych godzin nocnych. Pegudo, który jest dobrze znany lokalnej publiczności, po raz kolejny udowodnił, że potrafi stworzyć niezapomnianą atmosferę. Jego umiejętności muzyczne oraz zaangażowanie w animację uczestników sprawiły, że nikt nie mógł pozostać obojętny wobec latynoskich rytmów.

Osmar Pegudo to nie tylko DJ, ale również utalentowany perkusista, którego muzyczna podróż rozpoczęła się w Hawanie, gdzie uczył się od mistrzów takich jak Changuito i Enrique Lazaga. Od 2017 roku mieszka w Polsce, gdzie współpracuje z wieloma zespołami i artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.

Warto dodać, że zeszłoroczna potańcówka również cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając setki uczestników. Organizatorzy mają nadzieję, że tegoroczna edycja będzie równie udana. 

Autor: Raciborskie Centrum Kultury/Mateusz Wiecha, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202518:31

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
6
Racibórz:

Poseł i raciborzanin Michał Woś (PiS) zwraca uwagę na projekt średniookresowej strategii rozwoju kraju – „Strategię Rozwoju Polski do 2035 r.” – przekazany niedawno do konsultacji publicznych. Jego zdaniem zapisy dotyczące Raciborza są zbyt lakoniczne, a miasto potrzebuje silniejszego wsparcia w zakresie funkcji gospodarczych i rozwojowych.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Sport17 września 202520:48

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO]

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Na stadionie przy ul. Srebrnej 12 w Raciborzu rozegrano dziś, 17 września mecz 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Spotkanie miało niecodzienny charakter, ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny noszące tę samą nazwę – Unia Racibórz oraz rezerwy Unii Turza Śląska.

red., fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.