Świętuj Dzień Dziecka z raciborską biblioteką

Ekologia/przyroda, sport/pasje, nauka/doświadczenia… A do tego całe mnóstwo zabawy, śmiechu i radości, bo to przecież Dzień Dziecka! Biblioteka, jak co roku, zaprasza do wspólnej zabawy całe rodziny! W programie m.in.: pokaz iluzjonisty, ścieżka ekologiczna, zabawy i gry zręcznościowe, EKO warsztaty, wodne tatuaże i piłkarskie atrakcje.
Atrakcje Dnia Dziecka z Biblioteką:
Ścieżka ekologiczna
Kule nasienne
Prace plastyczne – wyszywanka i ukraińska łączka
Zabawy i gry zręcznościowe z Biblioteką
Ekologiczna krzyżówka
Zabytkowe zabawki z Muzeum
Pokaz iluzjonisty
EKO warsztaty z Arboretum
EKO warsztaty z SOWĄ
Wodne tatuaże
Atrakcje na Orliku z Unią Racibórz
Współorganizatorzy: Unia Racibórz, SOWA - Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności, Arboretum Bramy Morawskiej i Muzeum w Raciborzu. Partner: Wodociągi Raciborskie.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 1 czerwca w godz. 11.00-13.00 na terenie biblioteki przy ul. Kasprowicza 12 oraz sąsiadującego Orlika. Wstęp wolny! Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Welcome – Library for Everyone” dofinasowanego z funduszy Ambasady i Konsulatu USA w Polsce.


![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)


![Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] Wielka kumulacja. Weekend pełen jarmarków w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17656121671764980271bez-nazwy-107-.jpg)

![Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765615007bez-nazwy-346-.jpg)






![Bajkowy Zamek Piastowski gościł Pociąg Świątecznych Marzeń [FOTO i WIDEO] Bajkowy Zamek Piastowski gościł Pociąg Świątecznych Marzeń [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765620050dsc-7094-duz-y-.jpeg)




![Kosmiczna opowieść o solidarności. 22. Gwiazdka Serc przy niemal pełnej sali RCK [FOTO i WIDEO 1] Kosmiczna opowieść o solidarności. 22. Gwiazdka Serc przy niemal pełnej sali RCK [FOTO i WIDEO 1] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765700211dsc-4149-.jpg)


![Pełna widownia i wspólna energia. Gwiazdka Serc po raz 22. w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO 2] Pełna widownia i wspólna energia. Gwiazdka Serc po raz 22. w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO 2] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765700078bez-nazwy-197-.jpg)

![Bajkowy zamek w świątecznej odsłonie. Sobota pełna magii, w niedzielę kolejne atrakcje [FOTO] Bajkowy zamek w świątecznej odsłonie. Sobota pełna magii, w niedzielę kolejne atrakcje [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765702366dsc-1437-.jpg)
![W Brzeziu upamiętniono polskich policjantów – ofiary zbrodni katyńskiej [FOTO i WIDEO] W Brzeziu upamiętniono polskich policjantów – ofiary zbrodni katyńskiej [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765715254img-2139-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany