Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja7 grudnia 202310:43

Magia ponad podziałami. Gwiazdka Serc już jutro

Magia ponad podziałami. Gwiazdka Serc już jutro - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Czy wiesz, że możesz być gwiazdą koncertu, który zmienia świat na lepsze? Tak, to możliwe! Wystarczy, że kupisz bilet-cegiełkę na 20. edycję Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc, który odbędzie się 8 grudnia, o godzinie 18.00, w Raciborskim Centrum Kultury. Cały dochód z przedsięwzięcia przeznaczony jest na pomoc dzieciom. Także w tym roku gra toczy się właśnie o to, by pomóc jak największej liczbie osób.

To niezwykłe wydarzenie, które łączy w sobie sztukę, rozrywkę i dobroczynność. To również niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na scenie znane i cenione osoby, które zaprezentują się w różnych rolach i stylach: przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele instytucji, działacze społeczni.

Będzie coś do śmiechu, ale nie zabraknie też ambitnych występów. Tylko podczas tego wydarzenia dzieje się prawdziwa magia, ponad podziałami politycznymi. Wszystko po to, by pomóc potrzebującym dzieciom.
Koncert będzie utrzymany w konwencji popularnych programów telewizyjnych, takich jak Mam Talent, The Voice of Poland, Szansa na Sukces, czy Taniec z Gwiazdami. Wśród wykonawców są m.in. Marzena Korzonek, która zachwyca swoim niezrównanym głosem i urokiem. To jedyny w swoim rodzaju taki występ, tylko podczas Gwiazdki Serc.

Przed raciborską publicznością zaprezentuje się także Andrzej Biliński, finalista The Voice of Senior. Na tym nie koniec atrakcji! Jesteście ciekawi, jaką akcję zaprezentuje zespół porodówki raciborskiego szpitala? W jakie role wcielą się wicestarosta Marek Kurpis i wiceprezydent Dawid Wacławczyk? Czy Wiewióry z Kultury schrupią Was swoim głosem jak orzeszki? Sprawa dla Reportera, Randka w Ciemno, 997 zaprezentują się przed publicznością w zupełnie nowych wersjach! Kto jeszcze będzie? Tego dowiecie się na miejscu!

Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc to nie tylko świetna zabawa, ale także szansa na zrobienie dobrego uczynku przed świętami. Jest to wydarzenie, w którym to właśnie publiczność gra główną rolę, ponieważ cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek przeznaczony jest na pomoc potrzebującym dzieciom. Do tej pory dzięki Gwiazdce Serc udało się zrobić wiele dobrego, np. dofinansować zakup sprzętów i turnusów rehabilitacyjnych, wyposażenie placówek opiekuńczych dla dzieci i osób niepełnosprawnych, w tym Domu Samotnej Matki z Dzieckiem Maja, sfinansować obiady szkolne oraz stypendia. Także w tym roku organizatorzy liczą na to, że uda się pomóc jak największej liczbie dzieci.

Bilety-cegiełki można nabyć w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej i Raciborskim Centrum Kultury. Organizatorem jest Raciborska Izba Gospodarcza przy wsparciu Młodzieżowego Domu Kultury i RCK. Występujący i organizatorzy robią to pro-bono. Będzie to już XX edycja wydarzenia, którego pomysłodawczynią jest Dorota Stasiowska-Woźniak.

Nie zwlekajcie i kupcie bilety-cegiełki już dziś! Nie tylko zrobicie coś dobrego dla innych, ale także zapewnicie sobie niezapomniane wrażenia. Zapraszamy 8 grudnia, na 20. edycję Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc!

Kontakt w sprawie biletów:
Raciborska Izba Gospodarcza
tel: 32 415 51 89,
e-mail: rig@rig-raciborz.pl 

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/Raciborska.Izba.Gospodarcza 
https://www.facebook.com/GwiazdkaSerc 
www.rig-raciborz.pl 

Autor: Aleksandra Dik, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności19 lutego 202410:53

Ciało kobiety w mieszkaniu przy Waryńskiego

Ciało kobiety w mieszkaniu przy Waryńskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu
Aktualności19 lutego 202409:59

Ciężarówka w ogniu w Pawłowie

Ciężarówka w ogniu w Pawłowie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/OSP Pawłów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.02.2024
15 lutego 202423:16

Nasz Racibórz 16.02.2024

Nasz Racibórz 09.02.2024
9 lutego 202409:27

Nasz Racibórz 09.02.2024

Nasz Racibórz 02.02.2024
2 lutego 202410:02

Nasz Racibórz 02.02.2024

Nasz Racibórz 26.01.2024
26 stycznia 202408:27

Nasz Racibórz 26.01.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.