Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja4 grudnia 202318:57

International Hugo Cup Kędzierzyn Koźle. Kolejne pasmo zwycięstw SKAZY

International Hugo Cup Kędzierzyn Koźle. Kolejne pasmo zwycięstw SKAZY - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Ależ to była niedziela! Kolejne zwycięstwa na koncie Zespołu Tanecznego SKAZA!

Tym razem obie formacje: hip-hopowa Marysi Krzemień i modern Martyny Tuckiej wczoraj tj. w niedzielę 3 grudnia stanęły w szranki na International Hugo Cup w Kędzierzynie Koźlu. I obie te grupy przyjechały z miejscami na podium. Na pierwszy ogień poszła Agata Kruszelnicka vel „Żuk”, która zainaugurowała zdobytym 1 miejscem pasmo zwycięstw. Po niej świetne hip-hopowe duety również zdobyły 1 miejsca i obie formacje: junior i senior również wyjechały z turnieju z najwyższym miejscem na podium.

Po południu startowały grupy modernowe Martyny Tuckiej oraz soliści i duety. Najstarsza grupa reprezentacyjna SKAZA PRO zdobyła 1 miejsce, co nikogo nie zdziwiło, gdyż akurat ta grupa ostatnimi czasy przyjeżdża z turniejów tylko z miejscami na podium (przypomnijmy trzy weekendy listopada pod rząd z turniejów: Ostrava, Busko-Zdrój, Rybnik z 1 miejscem). 2 miejsce zdobyła młodsza grupa reprezentacyjna modernu czyli SKAZA PRO FUTURE, a solistki i duety również wywalczyły miejsca na podium. Pierwszy raz jako duet w turnieju wzięły udział instruktorka z tancerką: Milena Kamińska i Julia Śledzik, co przyniosło im 1 miejsce.

Naszym tancerzom jak zwykle kibicowali rodzice, którzy dopingowali każdy ich występ. Serdecznie gratulujemy tancerzom oraz trenerkom i już trzymamy mocno kciuki za „Zderzenia taneczne” w Krapkowicach , które już w ten weekend.

HIP-HOP:
1 miejsce solo Agatka KRUSZELNICKA
1 miejsce duet Mileną Mościcka i Łucja SZYMICZEK
1 miejsce duet Hanią Gruchel i Dominka Rybka
1 miejsce MINI FORMACJA JUNOR - HIP HOP
1 miejsce FORMACJA SENIOR- HIP HOP

MODERN:
1 miejsce SKAZA PRO
2 miejsce SKAZA PRO FUTURE
3 miejsce solo Mają Szpunar
2 miejsce solo Helena Nieckarz
2 miejsce solo Antonina Bencal
1 miejsce Milena Kamińska i Julia śledzik
3 miejsce Antonina Bencal i Marcela Polednik

Autor: RCK, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport8 lutego 202620:11

Sportowe podsumowanie weekendu [FOTO z HLPN]

Sportowe podsumowanie weekendu [FOTO z HLPN] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Wiele sportowych emocji dostarczyły w miniony weekend lokalne rozgrywki futsalu, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz. W galerii zdjęcia z niedzielnych meczów HLPN.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.