Jej portret. Recital Joanny Skowyry w RCK

Poeci Polskiej Piosenki - to tytuł dzisiejszego, 19.11., koncertu na kameralnej scenie w Raciborskiego Centrum Kultury.
- Poeci Polskiej Piosenki to muzyczny hołd poświęcony czterem mistrzom słowa śpiewanego tj.: Agnieszce Osieckiej, Jonaszowi Kofcie, Jeremiemu Przyborze oraz Wojciechowi Młynarskiemu. Melodie, które wciąż zachwycają i inspirują kolejne pokolenia można było usłyszeć w nowych aranżacjach skrojonych na duet: Joanna Skowyra (wokal) i Arkadiusz Popławski (piano). W repertuarze: "Uciekaj moje serce", "Zielono mi", "Jej portret" czy "Droga do ciebie".

























![Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763990146krew-.jpg)


![Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1749375209499219631-1011344671183860-2834836459692046695-n-.jpg)







![Nadchodzi Boże Narodzenie. Bogaty kalendarz przedświątecznych wydarzeń w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] Nadchodzi Boże Narodzenie. Bogaty kalendarz przedświątecznych wydarzeń w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764103730zrzut-ekranu-2025-11-25-o-21-48-20-.png)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany