Kultura i edukacja21 sierpnia 202309:42
Nędza zaprasza na koncert nad wodą

0
Reklama
Nędza:
- Wakacje powoli dobiegają końca, a to oznacza, że warto je podsumować w przyjemny sposób. Spacer przy towarzystwie grającej orkiestry wsród pięknych widoków to idealne rozwiązanie! - zachęca urząd w Nędzy.
Wójt Gminy Nędza serdecznie zaprasza na "Spacer z koncertem nad wodą".
Kiedy? 03.09.2023 r.
O której? 17.30
Gdzie? Żwirownia Babice (najlepsze dojście od strony ul. Jana Matejki w Babicach)
W planie:
- Występ Orkiestry Dętej Gminy Nędza,
- DJ i potańcówka
- pyszne jedzenie
Gwarantowana świetna zabawa, na której nie może was zabraknąć!

![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)


















![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany