Muzyczna część Dnia Dziecka na Jordanie: Mamy śpiewamy i Szemrane piosenki zespołu W sam raz

Już jutro, 1 czerwca, Dzień Dziecka w Parku Jordanowskim i moc atrakcji przygotowanych dla dzieci i nie tylko.
W muzycznej części wydarzenia wystąpią: MAMY ŚPIEWAMY oraz zespół W SAM RAZ z repertuarem pt. „Szemrane piosenki”. Pierwszy koncert o 17:00 a drugi o 18:00. Poniżej przedstawiamy artystów:
MAMY ŚPIEWAMY
Jesteśmy z Warszawy, gramy wyjątkowe, interaktywne koncerty dla dzieci i całych rodzin: - małe (od trio) i duże (do orkiestry: blues, swing, reggae, country). Występowaliśmy na licznych polskich scenach/festiwalach- m.in.Festiwal Pozytywka, Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu, Festiwal Malutki, Festiwal Blues na Świecie, Filharmonia Łódzka, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i wiele, wiele innych... prężnie działamy na rzecz edukacji muzycznej dzieci i rodzin. Działanie projektu było dotowane m.in. z MKDiN, Stoartu i Zaiksu. Wydaliśmy 2 płyty z gościnnym udziałem m.in. Anny Dąbrowskiej, Ani Serafińskiej, Roberta Cichego, Nicka Sincklera. Naszym celem jest propagowanie wartościowej muzyki wśród najmłodszych jak i całych rodzin.
W SAM RAZ – SZEMRANE PIOSENKI
Szemrane piosenki” - czyli piosenki z ulic Warszawy, Lwowa i Odessy opowiadające historie podejrzanych typów, bandytów i chuliganów tak zwanych „Apaszy”. W programie koncertu usłyszycie Państwo dawne, przedwojenne piosenki takie jak: „Chodź na Pragę”, „Bal na Gnojnej”, „Murka”, „Ballada o pannie Franciszce” i wiele innych popularnych piosenek z tamtych dawnych lat. Zespół „W sam raz” powstał w czasie pandemii i tworzą go znani gliwiccy muzycy:
Jarosław Spałek – kornet, śpiew (muzyk i pedagog PSM, muzyk sesyjny, znany również z koncertów z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej – Z. Wodecki, K. Krawczyk, J. Steczkowska, Kukla Band i wielu innych).
Tadeusz Strassberger – akordeon, śpiew (muzyk i pedagog MDK, występuje także w zespołach folkowych).
Piotr Rożankowski –kontrabas (muzyk grający w zespołach Kulisz Trio, South Silesian Brass Band).



![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)
![Potężny akumulator ruszył z Raciborza do Żywca. Nie obyło się bez problemów [FOTO i WIDEO] Potężny akumulator ruszył z Raciborza do Żywca. Nie obyło się bez problemów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769210332img-3844-.jpg)
![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)
![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)












![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)

![Inwestycje w Gminie Krzyżanowice w 2025 roku. Blisko 27 mln zł na bezpieczeństwo, rozwój i jakość życia [WIDEO] Inwestycje w Gminie Krzyżanowice w 2025 roku. Blisko 27 mln zł na bezpieczeństwo, rozwój i jakość życia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769197539547483326-3259821247526672-3758003245137332535-n-2-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany