Konkurs wiedzy z książek Matylda oraz Charlie i fabryka czekolady Roalda Dahla

Co mieszało czekoladę w fabryce Willy'ego Wonki? Wiedzą to na pewno mali miłośnicy słodyczy, którzy przeczytali książkę Roalda Dahla. Co było największym marzeniem Matyldy? Na te pytania i wiele innych można będzie odpowiedzieć już w marcu!
Wszystkich fanów książek Roalda Dahla i nie tylko zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy!
Pytania konkursowe pochodzić będą z książek Roalda Dahla:
- „Matylda”
- „Charlie i fabryka czekolady”
Konkurs odbędzie się 16 marca 2023 roku o godz. 16.00 w EURECE – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu, ul. Jana Kasprowicza12.
Ostateczny termin zgłoszenia do Konkursu mija 13 marca 2023 roku.
Uroczystość ogłoszenia wyników Konkursu i wręczenia nagród nastąpi w dniu konkursu,
tj. 16 marca 2023 r.
Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularze zgłoszenia do pobrania na stronie
www.biblrac.pl






![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)

![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)










































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany