Darterskie derby Raciborza w Tychach

W Tychach odbył się trzeci Otwarty Turniej Steel Dart z cyklu UnderDart. Startowali raciborzanie.
Udział wzięło 42 zawodników, w tym trzech zawodników z Amatorskiej Ligi Darta rozgrywanej w PCSie oraz na OSiRze: Krzysztof Humeniuk, Andrzej Skrzymowski i Piotr Kupka. Po wygraniu swoich grup przystąpili oni to kolejnych etapów rozgrywek. Krzysztof Humeniuk dotarł do 1/8 finału, natomiast Andrzej Skrzymowski i Piotr Kupka spotkali się w wielkim finale. Po bardzo wyrównanej grze, lepszym okazał się tym razem Skrzymowski Andrzej, wygrywając w legach 5:3. Piotr Kupka oprócz drugiego miejsca w turnieju wygrał statuetkę za rzucenie maksa (180 pkt), których w całym turnieju uzbierał najwięcej ze wszystkich uczestników (x4).
Już dziś zapraszamy miłośników tego sportu do PCSu na 6 rundę Amatorskiej Ligi Darta, która odbędzie 22 października (sobota) o godz. 17:00.















![Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176319159755-905283-.jpg)
![Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763202752img-0271-.jpg)

![Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17631320081000038930-.jpg)





![Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17630594033fb72f2c-c28e-41bf-8080-1ff5c5bc772b-.jpg)









































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany