Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport9 czerwca 202209:55

Tenis stołowy. Zacięta rywalizacja o puchar burmistrza

Tenis stołowy. Zacięta rywalizacja o puchar burmistrza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Kuźnia Raciborska:

W sobotę, 4 czerwca w hali sportowej w Kuźni Raciborskiej odbył się II Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska. W zmaganiach udział wzięli zawodnicy z klubów z Polski, Czech i Ukrainy.

Przy stołach można było spotkać przedstawicieli takich klubów jak: UKTS Sokół Orzesze, AKS Mikołów, UKS Huragan Sosnowiec, LZS IMSe Zakrzów, Naprzód Borucin czy GUKS Lider Piece. Nie zabrakło także zawodników z Republiki Czeskiej i Ukrainy. Swego rodzaju zaskoczeniem dla organizatorów był przyjazd tenisistów stołowych z dalszych zakątków Polski, takich jak Chełm czy Zielona Góra. W turnieju udział wzięło także siedmiu wychowanków kuźniańskiego MOW-u.

W sobotnich zmaganiach nie brakowało walki, pięknych wymian oraz sportowej rywalizacji do samego końca. - Niestety, w tenisie stołowym nie ma remisów, więc na podium znalazło się miejsce dla trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii - podsumowują organizatorzy turnieju.

Wyniki turnieju

Kategoria Open:
I miejsce - Jakub Nosiadek
II miejsce - Grzegorz Sawicki
III miejsce - Jakub Szymik

Kategoria Szkół Podstawowych:
I miejsce - Jakub Nosiade
II miejsce - Jakub Szymik
III miejsce - Szczurowski Adam

Kategoria Open Kobiet:
I miejsce - Marta Gawliczek
II miejsce - Nadia Kuśnierek
III miejsce - Marcelina Wystyrk

Autor: oprac. (greh), fot. FB/MKS Tajfun Kuźnia Raciborska, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 czerwca 202509:21

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Magiczna noc na raciborskim zamku. W sobotę, 28 czerwca, Zamek Piastowski po raz pierwszy stał się przestrzenią niezwykłego festiwalu „Misteria Piastorum”, łączącego teatr uliczny, ogień i elektroniczne brzmienia. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców i pokazało, jak średniowieczne mury mogą tętnić współczesną sztuką. Zobaczcie fotorelację Jana Ptaka.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie30 czerwca 202518:51

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu powstaje niezwykła przestrzeń – „spirala czasu” z irysów. Projekt, który otrzymał wsparcie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, stanie się nowym ogrodniczym sercem Zaczarowanego Ogrodu, przyciągając miłośników natury i botanicznych opowieści.

waw
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.