Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport30 stycznia 202015:01

Siatkówka. Do awansu zabrakło seta

Siatkówka. Do awansu zabrakło seta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

W dniach od 27-29 stycznia w Dąbrowie Górniczej odbył się turniej półfinałów Mistrzostw Śląska Juniorek, w których udział brały siatkarki z GKS UKS Krzanowice.

Drużyna z Krzanowic rozpoczęły turniej od gładkiej porażki z gospodyniami. Drugie spotkanie po zaciętej walce powędrowało na konto krzanowiczanek. W tej chwili, by myśleć o awansie podopieczne Tomasza Kuziaka musiały wygrać mecz o wszystko, w którym przeciwnikiem była ekipa SMS Jastrzębie. Obie drużyny miały w tym momencie szanse na wejście do finału.

W meczu bezpośrednim gra obu ekip bardzo "falowała". Raz to krzanowiczanki zdobywały punkty seriami, a po chwili jastrzębianki odpowiadały tym samym. Po czterech setach wynik brzmiał więc 2:2 i do ostatecznego rozstrzygnięcia konieczny był tie-break. W tej decydującej partii lepiej rozpoczęły zawodniczki z Krzanowic, które prowadziły już 7:2. Po kilku minutach jastrzębianki dogoniły swe rywalki, by następnie wyjść na prowadzenie 8:7. Do końca meczu toczyła się zacięt rywalizacja, z której zwycięsko wyszła ekipa SMS Jastrzęie.

Po zakończonym turnieju okazało się, że zespoły które w półfinałach zajęły miejsca trzecie i czwarte, zagrają w turnieju, w którym stawką będzie awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Turniej ten odbędzie się w dniach od 7 do 9 lutego.

Wyniki drużyny GS UKS Krzanowice:

MKS Dąbrowa Górnicza - GS UKS Krzanowice 3:0 (-13,-16,-15)
SMS Żywiec - GS UKS Krzanowice 2:3 (-17,-21,-19,-23,-12)
JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice 3:2 (-21,-19,-11,-22,13)

Skład Krzanowic: Wilusz Wiktoria, Duda Paulina - kapitan, Gajda Sandra, Kretek Natalia, Deeg Wiktoria, Grycman Natalia, Fluder Alicja - libero, Dąbkowska Anna, Solich Patrycja, Biela Julia.

Autor: Materiał nadesłany, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport30 listopada 202501:10

Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO]

Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Ruszyła kolejna edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej. Areną zmagań, podobnie jak w poprzednich edycjach jest parkiet hali OSiR przy Łąkowej. W sobotę, 29 listopada rozegrano pierwsze trzy mecze tegorocznej edycji. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Sport30 listopada 202522:41

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Za nami prawie ostatnie mecze na boiskach trawiastych. Dla jednych zakończyły się wygranymi, inni musieli przełknąć gorycz porażki. Emocji nie brakowało także w innych dyscyplinach z udziałem zespołów z regionu. Sprawdź wyniki i tabele.

(greh)
Sport30 listopada 202516:36

Zacięta rywalizacja i sportowe emocje podczas V turnieju siatkonogi

Zacięta rywalizacja i sportowe emocje podczas V turnieju siatkonogi - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: OSiR Racibórz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.